Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Idén októberben és novemberben...

Idén októberben és novemberben (okt.22 és nov2) -iki napokon nyitva lesznek a bölcsik? És szombaton kell majd mennie a gyerekeknek? Továbbá már csak hurutosan köhögő gyermeket vinnétek bölcsibe?

Figyelt kérdés
2012. okt. 16. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
minden bölcsi maga intézi a nyitvatartását, mi itt nem tudunk válaszolni erre
2012. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálunk ovi nem lesz egyik nap sem, okt. 22 helyett, okt 27 lesz munkanap.
2012. okt. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ovi nyitvatartásról helyben tudsz érdeklődni, mindenhol más.

BETEG gyereket NEM KELL OVIBA vinni.


Az enyém is lázasan fekszik itthon 2 napja, mert egy olyan anyuka vitte a sajátját aki "már csak köhögött". A fél csoportot megfertőzte vele!!!!

2012. okt. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Október 22. országosan munkaszüneti nap, helyette 27-én van szombati munkanap. Szóval a közintézményekben biztos, hogy munkaszüneti nap lesz 22-én.

Nálunk mondjuk 27-én, szombaton sem lesz ovi, mert akkorra rakták a nevelés nélküli munkanapot, ilyen minden évben van pár, amikor értekezletek vannak, én nem bánom, hogy ez most pont egy ilyen szombati munkanapra esik, de persze ez nem mindenkinek szerencsés.

2012. okt. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Munkaszüneti nap lesz okt. 22 és nov. 2. is, úgyhogy NEM lesz bölcsi. Ugyanaz a kategória, mint alapesetben a szombat és vasárnap.

Helyette lesznek szombati munkanapok (okt. 27. , nov. 10.), mivel ezek munkanapok lettek, ezeken a napokon kell biztosítani ellátást a gyerekeknek, aki igényli. A mi csoportunkban most kérdezték, de nem igényelte senki.


Beteg gyereket nem viszünk a bölcsibe, mert megfertőzi a többit is, aki most még nem beteg.

2012. okt. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!