Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az ovi havi tisztasági csomagj...

Az ovi havi tisztasági csomagjában mennyi wc-papírt kell vinni? 1 tekercs vagy 1 csomag (4 tekercs) havonta?

Figyelt kérdés
Most kezdte a fiam az ovit, automatikusan bevittem egy 4-es csomag wc papírt (meg ami még kell), az óvónő nem szólt semmit, behúzta a táblázatba erre a hónapra. Csak utána gondolkodtam, hogy konkrétan nem is mondták mennyi kell, de 4 guriga/gyerek/hó kicsit sok, nem? Nálatok hogy van?
2012. okt. 18. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 4 tekercses csomagot viszek.
2012. okt. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nálunk is 4tekercseset kell bevinni. viszont nem kell minden hónapba,hanem mindig szólnak amikor már fogyóban van.sokszor csak 3-4hónap múlva kell vinni legközelebb
2012. okt. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azért kell ilyen sok, mert biztos van szülő aki nem visz:( Sajnos ez ilyen, de inkább vigyél így többet, te is jobban jársz ha a gyereked körül minden gyerek tiszta a mosdóhasználat után. Talán nem olyan drága 4 tekersz papír.
2012. okt. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, nem számít az a párszáz forint, csak elképzeltem, hogy ha mindenki visz be havi 4 tekercset, az mennyi lesz és mikor fogy el. Mert nálunk minden hónapban kell, nem csak akkor ha szólnak. De akkor ezentúl is ennyit viszek, nem ezen fog múlni. Köszi!
2012. okt. 18. 10:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is 4 tekercset kértek. Sőt most megjegyezték, hogy aki teheti az hozhat többet is mert nagyon fogy. A gyerekek állítólag pazarolják. Amit el tudok képzelni, mert a lányom is otthon tízszer törli ki magának pisilés után. Hiába szólok hogy elég csak egyszer, nem kell pazarolni.
2012. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!