Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Bnv-n a nagy bababörzére...

A Bnv-n a nagy bababörzére kivihetek téli-nyári ruhákat? Mennyiért adjam őket, hogy el is afjam?

Figyelt kérdés

300-400 ft/darabért reális?

Rélikabátokat is kivihetek ennyiért?


2012. ápr. 24. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindent kivihetsz, megúnt játékokat, plédet, hálózsákot.., nem csak ruhákat. Ami szebb 500-600 Ft, ami használtabb 200-300 Ft.
2012. ápr. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én mindig megyek,max 500 ftot szoktam adni egy mackónadrágért,rugiért,kabátot már drágébban is vettem.lány vagy fiú ruhákat,mekkorákat viszel?megyek most is,már nagyon várom :) ilyenkor bevásárolok 1/2évre
2012. ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mivel 4 gyerekemről viszem így változóak a méretek.

Fiú ruhák kb:80-86-92

Fiú ruhák kb:134-től....152-ig.

Lány ruhák 134-től egészen kamasz méretig kb:158-164-ig.

De összeszedem a télikabátokat is.

500 ft-ért csak elviszik.Cipőket is kiviszek,meg játékokat.


4 gyerkőc anyukája

2012. ápr. 25. 07:27
 4/5 anonim ***** válasza:

szerintem ennyiért még olcsón is adod őket, persze attól is függ mennyire használtak...

Én simán adok 1000-et is egy-egy szép darabért (én kifejezetten az alig használt igényes ruhákra megyek rá)

Megkérdeztem volna melyik asztalnál leszel, de látom, hogy pont fordítva vannak a fiú-lány méretek, mint amire nekünk van szükségünk.

2012. ápr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mindent szedj össze, ami nem kell, a 300-500ft reális a dolgokért, és ha nem adod drágán, sok mindent el tudsz adni, ami a lényeg, hogy ne halmozódjon otthon, legyen valami bevétel új darabokra!

Kabátokat tényleg lehet drágábban is adni ha szép!

Miután kipakoltál, menj egy kört, és nézz szét, másnál mi mennyibe kerül!

2012. ápr. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!