Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki milyen autószerelő műhelyt...

Ki milyen autószerelő műhelyt tudna ajánlani, ahol átszerelik a téli gumimat nyárira? Légyszi árat is írjatok, hogy mennyiért!

Figyelt kérdés
A nyári gumik megvannak, de érdekelne, hogy hol mennyiért rakják át a 4 gumit. Ha van, akkor telefonszámot is, és hogy hányadik kerületben van a műhely! Előre is köszi!
2010. márc. 24. 14:20
 1/3 anonim válasza:
Nem gumist kéne inkább felkeresni? Centirozással együtt ezres/db.
2010. márc. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha el tudsz jönni Érdre, én megcsinálom neked 2000Ft-ért!

Csak csere, centírozás nélkül!

2010. márc. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Első: oké, akkor gumis keresek. De leginkább úgy segítettél volna, ha beírsz egy helyet is, ahol tudod, hogy ennyiért megcsinálják. Szóval, ha tudsz ilyet, akkor légyszi írj elérhetőséget!

Második: úgy tudom, hogy mindenképpen szükséges a centirozás, és amúgy nekem először le kell szerelni a felniről, és utána vissza tenni rá a nyárit. Vagy legalábbis hasonlót mondott faterom.

Köszi a felajánlást, de Érdre sajnos nem tudok kimenni, itt gondoltam Budapesten.

2010. márc. 25. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!