Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Kisfiam 4 éves. Az elmúlt időben, iszonyatosan rossz, szófogadatlan, felesel, és ha valami nem tetszik neki, akkor üt vág.

Figyelt kérdés
Kineveztem egy büntető sarkot és minden eseteben, amikor ilyeneket csinál, megy be. Utána mindig belátja, megbeszéljük, hogy miért volt bent.Persze ebből nem tanul, újra és újra megcsinálja...tippek? Kinél, mi vált be?
2012. okt. 19. 15:20
 1/1 anonim ***** válasza:

mennyi ideig áll a sarokban? és a lakás mely pontján van? Tehát lát téged közben?

Esetleg ha ez nem használ akkor a játékait próbáld meg elvenni egy időre.


Nálunk csak ritkán vannak büntis percek, de a dobálásról semmivel nem tudtam leszoktatni. Még fenékre veréssel sem.. úgyhogy ritkán én is csődöt mondok.

Amikor rámüt a kisfiam én erősen megfogom a kezét és nagyon határozottan rászólók, nyomatékosan. Ha kell többször is.

Ma pl. rámköpte a rágóját amit soha még nem csinált. Nem volt hajlandó kidobni a kukába, ezért becsuktam a szobájába.. már akkor ordított hogy nem akarja, amikor a szoba felé mentünk.

Az én gyerekem nagyon lelkis, tehát megviseli ha rászólók erősen vagy büntetést kap.


Csak türelem.... de a tekintély és a következetesség csodákra képes!

2012. okt. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!