Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Miért nem ízlik sem...

Anyukák! Miért nem ízlik sem az alma, sem a barack a babámnak? 5 és fél hónapos elmúlt a babám,1 hétig almát kóstoltattam,1 hétig barackot, de nem nagyon tetszik neki. Mit tegyek várjak még vele, ne erőltessem? Anyatejes.

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Ne erőltesd. Még nem érett meg a hozzátáplálásra.
2011. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen, még várhatsz.Az én lányom is kb ilyen idősen kapott először őszibarackot (mi almával kezdtük 3,4 hósan, az ízlett neki).A barackot egyenesen imádja!

Esetleg megpróbálhatod összekeverni a kettőt, hátha úgy már jobban csúszik.Ha így sem akkor várj pár hetet még:)

6,5 hós kislány anyuja

2011. júl. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én is igy voltam, semmi nem tetszet,, de paradicsom leve az igan, utána már jöhetett minden:) most egy éves, a barackot és almát most sem szerti
2011. júl. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld meg tegyél bele egy kis cukrot,semmi baja nem lesz a cukortól.Én mindig megcukroztam a kislányomnak.
2011. júl. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1 hét alatt én is megunnám ;)

szerintem 3-4 napig kóstoltass csak és próbáld ki a sütőtököt vagy szilvát, meggyet.


nem értek egyet azzal aki azt mondja várj, 5,5 hónapos, 6 hónapos korában pont el tudod kezdeni a hozzátáplálást ha most kóstoltatsz. szerintem ismertesd meg különböző ízű gyümölcsökkel-zöldségekkel első körben aztn majd megtetszik neki valami :)

2011. júl. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lányom másfél éves és soha nem szerette az almát, barackot is csak idén kezdte el enni, tavaly még sz sem kellett neki. Mi sem szeretünk minden kaját.
2011. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A #4. válasz nem véletlenül 0,0 %-os..!

Ebben a korban pontosan tudják, hogy mire van szülségük!

Főleg az anyatejes babák!

A "okos "felnőtt, csak azt hiszi, hogy tudja...

És a cukorral akrarja kikényszeríteni, hogy "na ugyee, hogy nekem van igazam".

2022. aug. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szegény gyerek, ekkor kezd el NEM bízni önmagában!!

Szóval ebben a korban, anyatejes babaként:

No added sugar!!

2022. aug. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!