Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Patikakártyára gyerekcipőt?

Patikakártyára gyerekcipőt?

Figyelt kérdés

Kisfiamnak szeretnék cipőt venni patikakártyára,úgy hallottam lehet.Nem tudom,hogy megy ez,és csak gyógycipőt lehetne-e?Aki vásárolt már így leírná?

köszi


2012. okt. 19. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én a lányomnak a Siesta cipőt szoktam egészségpénztárra venni. Nálunk csak ezt lehet. De nem Siesta cipőként húzza le az eladó, hanem gyógypapucs címszó alatt.
2012. okt. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
számlát kérsz és úgy utalják vissza az árát?teljes árat húzzák le vagy csak kedvezményt?
2012. okt. 19. 18:15
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk Zeuszba(márka bolt) is lehet vele vásárolni de a DM-be is lehet vele venni pelust....
2012. okt. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, lehúzzák kártyáról. Max. 13.990 Ft-ot tudnak lehúzni, annyi a legdrágább Batz papucs.
2012. okt. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kíváncsicska ***** válasza:

Kedvezményezettként meg kell jelölni a kicsit (nem biztos hogy mindegyik szolgálatónál kell) és akkor vehetsz neki patikában gyógyszert,boltokban egy csomó gyerekcuccot (légzésfigyelő, pelus babaápolási szerek,ami szintén szolgáltatóként változik, hogy mit számol el és havonta mennyit.A honlapjukon meg tudod nézni).Aztán olyan boltokban ahol van gyógycipő, vagyis az nem is jó kifejezés,hanem ahol tartanak olyan cipőket aminek az Ep felé száma van ott tudsz cipőt venni akár felnőttet akár gyereket.Nincs megszabva a max költés.A minimum van korlátozva 10000Ft alatt nem lehet egy vásárlás.Aztán ha olyan a bolt hogy ami cipőt kinéztél de az nem számolható el ráirnak egy olyan számot amit elfogad az Ep.A számla hátuljára meg ráirják mit vettél igazából. (nekik mindegy mit viszel, csak vigyed alapon.De ezt nem biztos, hogy sok bolt megcsinálja.Ahol én lakom ott megcsinálják).Aztán van ahol ruhákat is tudsz venni ezzel a kártyával.

Fizetés:ha kártyaelfogadó hely az üzlet akkor bankkártyaként használod és leemelik róla azt az összeget amit költöttél és ennyi (ha elszámolható amit vettél, ha nem majd küldik a számlát).

Ha nem fogadnak el kártyát (Ep) akkor számlát kérsz amin szerepelni kell pár dolognak még nem csak a kártya tulaj nevének (honlapon megtalálod az infót) beküldöd elbirálják, ha jogosnak itélik leemelik a számládról (EP) a pénzt és visszautalják a folyószámládra.

Bocsi a kisregényért.

2012. okt. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a választ,kimondottan a cipőre voltam kíváncsi,hogy lehet-e.Gyógyszertárban,vagy gyógyászati segédeszköz boltban használtuk eddig,de valahol olvastam,hogy cipőt is lehet:)

köszi mégegyszer

2012. okt. 28. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!