Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves szülinapra mit illik...

4 éves szülinapra mit illik vinni egy kisfiúnak?

Figyelt kérdés

A kisfiam óvodai barátjáról van szó,náluk lesz születésnapi buli.

Vettem egy Milka szivecskés bombont és egy aranyos porcelán perselyt.

Jó lesz ?


2012. okt. 23. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:
mi megszoktuk a szülővel beszélni,mi a kedvence,pl teherautó,vagy pókember vagy bármi.igy kevés értékben de kedvencet kap,és igen egy csokit is.nem tartom jó ötletnek,hogy drága ajándékokkal állítsunk be,ez nem a mi dolgunk,ezt tegyék meg a rokonok,de azért illik vinni,mi szülők igy egyeztünk meg.a persely szerintem jó lesz.
2012. okt. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Még egy kis rajzocska is készül éppen most amire a kisfiam maga fogja ráírni a kis barátja nevét.:-)


Azt mondta egy pillanattal ezelőtt miközben nagy gonddal rajzolt,hogy :"Most nagyon izgatott vagyok".


Már napok óta készül a buliba .


Én egy kicsit aggódom,mert figyelemzavaros és hát eléggé eleven,de ha akar akkor azért tud már szépen viselkedni,csak nekem tartalékolja leginkább már a csibészségeket,6 éves ,a kis barátja pedig most lesz négy,vegyescsoportba járnak az oviban.

2012. okt. 23. 13:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiam is 4 éves volt,amikor elkezdtünk szülinapi bulikba járni.Először mindig megkérdeztem,hogy mit szeret a gyerkőc,és azokból választottunk valamit.Vagy ha gyűjt a gyerkőc valamit,akkor ahhoz vittünk egy új darabot(pl.mi micsoda könyvek),de mi sem költöttünk max.2500 ft-ot 1-1 alkalomra.

Én a fiamnak 3 hét múlva rendezek először szülinapot,akkor lesz 4 éves,ő leginkább könyvnek örülne,most a sláger a régi mesék könyvei nálunk(a nagy ho-ho horgász,kukori és kotkoda,pompom),vagy a kisebb dobozos legok.Ezek még beleférnek az összeg határba:)

2012. okt. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kérdezt meg a szülőket, hogy vajon minek örülne legjobban a kicsi. Nincs ebben semmi szégyen, már már örülnek is ennek a kérdésnek sokan.

Szerintem a porcelán persely a szülőknek jó ötlet, ők fogják kezelni, a gyerek összetörheti, nem tudja élvezni, és bár a csoki az finom, de azt se úgy élvezi, mint valami játékot.

Autók esetleg pályával, vonat pályával, de nélküle is jó. Ezekkel el is van a gyermek szerintem. Gyurma, legó s hasonók.

2012. okt. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!