Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bölcsibe illik vinni ajándékot...

Bölcsibe illik vinni ajándékot, ha végez a lányom?

Figyelt kérdés

Nem tudom mit szokás, és hogyan... Szokás -e egyáltalán.

Akkor jutott eszembe, mikor a leállás kezdődött, hogy kellene-e vinni valami "egész éves köszönöm" ajándékot.

Bár lányaim idén március közepén kezdték a bölcsit, nagylányom augusztustól ovis lesz.

Kell vinni valamit? Mit? Nem ismerem annyira a gondozókat, hogy mit szeretnek, nem vagyok híve a kávé, tea, cigi, ajándékkosár verziónak...

Inkább gondoltam csináltatok papírból hajtogatott 3 szálas "csokrot" zölddel, az tartósabb ajándék...


2011. júl. 14. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
nálunk szokás vinni valami apróságot.bonbont,vagy virágot,vagy más apróságot.
2011. júl. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi vittünk, de rajtunk kívül nem sokan. Kávéskészletet kaptak a gondozónők - 1000.-/csomag, Tesco. Mondjuk mi minden alkalomra adtunk nekik ajándékot -névnap, húsvét, karácsony. Végül is a gyerekem rengeteget volt velük, szerette őket és én úgy éreztem, jó ötlet megajándékozni őket.
2011. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem illik. Nem nagy dolgot, jelképeset, akár azt, amit írtál. (Bár én inkább 1-1 szál élő virágot vinnék.)
2011. júl. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ugyan még nem ballagott a kisfiam,de én is vittem karácsonyra pici ajándékot,és a zárás hetében is 1-1 bonbon-t a 4 gondozó nőnek,aki vele foglalkozik,a saját gondozónőnek pedig egy csomagot virágot pluszban.

Ugyanígy fognak kapni jövőre,amikor "elballag" a bölcsiből.

Nem kell nagy dologra gondolni,pici kerámia,egy márkásabb keksszel,vagy bonbon szépen becsomagolva,ilyesmik...

2011. júl. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi bonbont adtunk + egy sajátkezű üdvözlőlapot készítettünk mindannyiuknak.

A lányommal egy teljes délután+este gyártottuk az ajándékot, nagyon mutatós és kedves lett, és a gondozónénik nagyon örültek neki.

Egy piros dekorlapot félbevágtam, majd félbehajtottam, hogy kb mint egy kinyithatós képeslap legyen. Az elejére vágott/ragasztott a lányom egy kék szívet, amibe beleírta, hogy "A" (ez az ő ötlete volt, mivel Anna, és a jelét nem tudja lerajzolni, ezért a kezdőbetűjével szokta aláírni az alkotásait). Ezt körberagasztóztam és ő meg beszórta csillogó rózsaszínű, szív alakú flitterrel. Belülre beragasztottam egy rajzot, amit külön-külön személyre szólóan, egy jellemző momentumról készített még előző nap (pl: "amikor alszom és boldog vagyok mert XZ néni simogat", "sétálunk WQ nénivel" stb). A másik oldalára meg ráírtam a gyerek általuk használt becenevét, dátumot, és hogy köszönettel és szeretettel.

Az egyik gondinéni meg is könnyezte, erre a kislányom gyorsan megölelte és mondta vigasztalóan, hogy " ne félj, szejetlek, és majd sokszoj meglátogatlak! ....

2011. júl. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem a mai gazdasági helyzetben ne virágot vigyél, sokkal jobban fognak örülni valami hasznosabbnak, vagy bárminek, amit el lehet fogyasztani.
2011. júl. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Vágott virágot semmiképp nem viszek. Ellene vagyok. Körbenézek még, gondoltam szép gyertyatartóra, illatgyertyára/díszgyertgyára...
2011. júl. 25. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!