Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit adtok reggelire 20-24...

Mit adtok reggelire 20-24 hónapos gyereketeknek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 22:25
 1/8 gelazso ***** válasza:
mindent amit meg tud rágni és izlik neki
2012. okt. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én gyakorlatilag szinte csak tejet :o(

Na NEM éheztetem a lányom (20,5hónapos), egyszerűen mást nem hajlandó délig enni. Max 2-5 falat kenyér valamivel (vajas, májkrémes, felvágottas, pirítós, lekváros. Mindegy mi, nem eszik). Ha nem adok neki tejet, akkor sem eszik.

Így ebéd fél 12-kor van. Délután viszont bepótolja.

2012. okt. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Az én fiam pont ennyi idős, és pont ugyanennyit eszik, illetve nem eszik :) Megiszik 2 dl kakaót és ennyi. Néha eszik pár falatot az én reggelimből, de ez ritka. Örülök ha még az alvás előtt beletudok diktálni egy banánt vagy joghurtot, rendes ételt csak alvás utan hajlandó enni. Pont ezért tettem fel a kérdést, hátha kapok jó ötleteket,mivel kínálhatnam meg reggel.
2012. okt. 23. 22:57
 4/8 anonim ***** válasza:

20 hónapos a kislányom.

Mostanában lekváros kenyér vagy kinder tejszelet vagy péksüti-kakaóstekercs, néha müzli tejjel, banánturmix. Múltkor puffasztott rizst evett. Esetleg krémtúró, joghurt.

Örülök, ha eszik valamit,így már a fentieket adom, csak egyen.

10kg.

2012. okt. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A lányom holnap lesz 20 hónapos. 1 hónappal ezelőtt még ő is csak tejet ivott reggelire. Utána délelőtt pár szem keksz, aztán ennyi, ebédet evett rendesen.

Most viszont bölcsis, ott reggelizik mindig rendesen. Általában valamilyen krém van (kronolin krém, párizsi krém, kenőmájas, olajoshal krém) félbarna, kopás, rozs, vagy teljes kiőrlésű pékáruval. Néha virsli. Hozzá mindig zöldség, paprika, paradicsom, uborka, savanyú káposzta. Meg persze tej, vagy kávé, vagy hasonló.

2012. okt. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
En megfozom a zabpelyhet tejjel, izesitem gyumolccsel, rakok bele nyirfa cukrot. Kakaot is szoktam csinalni. Amikor nincs ehhez kedve, akkor joghurt, vagy van a Hippnek jo reggelt valtozata (azt hiszem joghurt muzlivel), banan, kifli lekvarral, ilyesmi.
2012. okt. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kislányommal is ez volt a helyzet, ő csak 1joghurtot volt hajlandó enni délelőtt. Aztán sütöttem neki krumplit és szépen megeszegett :) Ma már megy neki reggel a müzli, zabpehely is tejjel :) De semmi más! Délután ő is pótolja azt amit nem evett meg reggel...
2012. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Gazdagodtam pár jó ötlettel.
2012. okt. 24. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!