Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Oviba szülinapra mit vigyek?

Oviba szülinapra mit vigyek?

Figyelt kérdés
A tortának valamiért nem örülnek,nem házi sütésű lenne,de ebből nem akarok problémát,nem viszek de szeretnék mégis valami minőségibb dolgot vinni,szerintetek? gyümölcslé lesz mindenképp a többit nem tudom.Köszi
2012. okt. 24. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Én muffint vittem, itt a konyhán sütötték frissen.

Mindenki el volt ájulva, olyan finom lett.

Abba szúrták a gyertyát (én vittem), plusz papírtányér, szalvéta.

Vihetsz gyümölcsöt, sütőtököt, a gyümölcslé jó ötlet.

2012. okt. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tortanak azért nem örülnek, mert nem egyszerű fel vágni. Muffin tökéletes, ahogy mar javasoltak.
2012. okt. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk tortát szoktak "kérni", de csak boltit számlával. Senkinek nem okozott gondot eddig felvágni.

A muffin jó ötlet.

2012. okt. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mi csak az ovinak szállító cégtől rendelhetünk tortát, olyan nincs, hogy itthon készítem és beviszem.

Ezen kívül bármilyen csomagolt nasit lehet vinni, puszedli, ropi stb...

De ha lehetne én is saját készítésű sütit vinnék, muffint vagy piskótát.

2012. okt. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi,muffint honnan vigyek? azt csak saját magam készíthetem,ami tök jó lenne de mivel házi,nem engedik,így marad a bolti vacak,csak nem tudom van e valami minőségibb darab az ilyen kicsomagolt dolgokból,esetleg marad a jól bevált vaníliás karika,stb..
2012. okt. 24. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!