Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha mar egyszer beirattam a...

Ha mar egyszer beirattam a gyermekem oviba, ahova felvettek, de jelenleg kitettek, ha masik ovit akarok akkor bekell ujbol iratkozni, vagy csak atthelyeztetni?

Figyelt kérdés
a fiamat most szeptemberbe felvettek oviba,ö januari,akkor tölti a 3 evet.tegnap közöltek velem,hogy jobb lenne ha kivennem,mert nem birnak vele,allandoan verekszik,es igenyli az ovonöt egesznap,ök meg ezt nem tudjak biztositani.azt mondtak,h vegyem ki,es februarba azaz 3 honap mulva ismet beadhatom oda öt probaidöre.most mit tegyek?hat kivettem,decemberbe dolgozni megyek azt sem tudom addig hol leszz a gyerek,februar meg messze van.de ezekutan szeretnem masik oviba vinni,de nem szeretnek 1 evet varni,ahanem akkor februartol.lehetseges ez igy?

2012. okt. 24. 13:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Másik oviba nem hiszem hogy bevennék év közben, hacsak nincs férőhely. Szerintem kérdezz utána a másik oviban, ahová majd vinnéd, hogy beveszik-e év közben. Ha nem veszik be, akkor marad az, hogy februárban ugyanitt próbaidő.
2012. okt. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm.csak kicsit megalazonak erzem ezekutan oda visszavinni,de ha a többi oviba nem lenne feröhely,akkor sajnos nincs mas megoldas.nagyon rosszul esik.a lenyeg,hogy megproballhatom azert a többi ovit megkerdezni,mert a felveteli papirom az megvan.
2012. okt. 24. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem vettem volna ki. És akkor mit csinálsz, ha februárban megint közlik, hogy nem bírnak vele, vedd ki? De már mind1, ezzel már nem tudsz mit csinálni, ha már kivetted.

Az én fiam szeptemberben kezdte, még mindig sír reggel és egész nap le sem lehet vakarni az óvónénikről, ott kell ülniük mellette evéskor, alváskor. De nem szóltak emiatt, sőt, azt mondták, hogy ne aggódjak, mert ő még kicsi, majd megszokja (igaz, ő nem verekszik). Másképp kellett volna kezelni a dolgokat (ott is szoktak büntetni ha úgy viselkednek a gyerekek, szóval sok minden az óvónénin múlik), vagy legalább addig hagyni, míg másik ovit nem találsz neki és áthelyeztetni, de így kivéve nem tudom, milyen esélyeid vannak.

Telefonálj körbe az ovikban és kérdezősködj, vagy be is mehetsz személyesen, az még jobb lenne, így láthatnád, hogy az ottani óvónők hozzáállása a gyerekekhez milyen.

2012. okt. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
en sem akartam kivenni,de az igazgatonö közölte velem vegyem ki.most mit tehettem volna?ezekutan hogy vigyem?megfogom kerdezni majd januarba a többi ovodat akkor,mert csak akkor viszem vissza,ha többiböl elutasitanak.amugy igazsagtalannak erzem,mert megcsak oktober van,lesem telt a 3 honap probaidönk.
2012. okt. 24. 14:11
 5/6 A kérdező kommentje:
ja es nekem nem sirt,hanem örömmel jart,szegeny akart menni ma is.
2012. okt. 24. 14:12
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne januárban érdeklődj, hanem már most, hátha van olyan ovi, ahol van férőhely és járhatna már most. Bár nem tudom, hogy hol laktok, de pl. nálunk évközben is van olyan, hogy elköltözik valaki, akkor ott felszabadul egy hely. Kérdezd meg most, veszteni valód nincs. De ne hagyd januárra.
2012. okt. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!