Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van gyermeketeknek keresztapja?

Van gyermeketeknek keresztapja?

Figyelt kérdés

nekünk van de minek? egyzser se hivott fel hogy van a agyerek két év alatt 2 ajándékot kapott semmi többet. és évente 1 szer létja holott 40km re lakik tölünk..akkor minek van?

van még egy keresztapja ö törödik vele és mindnet tud rola és érdeklödik és ez nagyon jo érzés

nektek mlyen a keresztapa?


2012. okt. 25. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Van, bár papíron nincs, mert a sógomom (férjem öccse) nincs megkeresztelve, és így nem lehetett az adatlapra ráírni.

Szereti a fiunkat, de különösebben ő sem foglalkozik vele.

2012. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekünk nincs megkeresztelve a kicsi, így nem hivatslosan, de van neki keresztapja. Keresztanyja viszont nincs egyáltalán, mert arra várunk, akivel majd megállapodik a keresztapa.

A férjem öccse egyébként. Minden héten találkozunk vele. Ajándékot akkor hoz, amikor bárki más is (születésnap, karácsony...), szerintem nem ettől lesz jó keresztszülő valaki. Hanem h ha kell, bármikor számíthassunk rá. Szokott vigyázni is a fiunkra ha szükséges. Én soha nem választanék olyan keresztszülőt, akit évente csak 1x látok, még ha családtag is az illető.

2012. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Van, a tesom. Rosszul választottál keresztszulot.
2012. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én 3éves lányomnak is van keresztapja, a 31éves bátyám. De ő sem hívott még fel soha hogy hogy van a gyerek, akkor látja, ha helybe visszük neki. Igaz majdnem 100km-re laknak tőlünk, de neki is annyi ide mint nekünk oda, és mi egy évben kb 5-6x elmegyünk, pedig nem vet fel minket a pénz. Karácsonykor- szülinapra ajándékot adnak neki, de ennyi. Mikor odavisszük náluk, játszik a gyerekkel. De ez a minimum. Ha még akkor sem foglalkozna vele, akkor jól kiosztanám, és biztosan nem vinném többet náluk a gyerekemet. Nagyszülők is mindkét részről ideutaznak 2-3 havonta egy hétvégére, csak ők nem. Nekem is nagyon fáj ez.
2012. okt. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
párom választotta az ö feléörl a keresztszülöt (öccsét tök feleslegesen)
2012. okt. 25. 14:40
 6/10 anonim ***** válasza:

Van, a bátyám! Imádja a fiam! Hetente beugrik megnézni, felhív,hogy mi van a gyerekkel! Sokat utazik külföldre, mindig hoz neki valamit. Számlát is nyitott már a gyereknek, meg anno a tejfakasztóra hozott egy hatalmas malacperselyt, amibe tett nem kevés pénzt, és azóta is tesz bele, ha erre jár!

Szerencsés a fiam!

2012. okt. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a húgom a keresztanya, a férjem bátyja pedig a keresztapa. Ez utóbbi a férjem kifejezett kérése volt. Csak akkor látja a keresztlányát, ha valami családi alkalom van, és a nagyszülőknél összegyűlik a család, ez évente 5 alkalom. Szerencsére a keresztmama többet foglalkozik vele. Azt gondolom, ez nem keresztszülő-kérdés. A nagyobbik gyermekem is imádja a húgomat, sokat játszanak együtt, pedig neki nem a keresztanyja. Úgy vagyok vele, hogy a férjem miatt egyeztem bele a dologba (látom rajta, hogy őt is bántja ez a nemtörődömség), a gyereknek megvan mindene, veszíteni nem mi veszítünk vele.
2012. okt. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
bocsi, de az ajándékos mondatodon kiakadtam!!!
2012. okt. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van és keresztanyja is. Bár őszintén én nem várom el, hogy sűrűn látogassák, mert kb. 250 km-re laknak tőlünk és nekik is van egy 1,5 éves kisgyerekük, így az ő életük is sűrű volt mostanság. Igazából szerintem a keresztszülőnek akkor volna szerepe, ha a szülőkkel valami történne. Nem az ajándék miatt. No persze ettől még érdeklődhet telefonon, ha a személyes találkozás nem megoldható.
2012. okt. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs, csak keresztanyja. Legjobb barátnőmet kértem meg, imádják egymást! Nagyokat játszanak, bolondoznak, mikor jön, szívesen vigyáz rá, ha nincs kire hagynom. Férjem családja kicsit kiakadt, mikor mem az öccsét kértük meg, de ő se bánja, az öccsét nem igazán érdekli egy kicsi gyerek, csajozással, bulizással van még elfoglalva.
2012. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!