Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hol vettél télikabátot 2 éves...

Hol vettél télikabátot 2 éves körüli lányodnak, és milyet? Linkelhettek is képet!

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 13:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Turiba az egyiket, a másikat bababörzén. egyik LAdybird-ös, másik Cherokee. AMi nekem fontos a választásban: ne dzseki fazonú legyen, passzés ujjú, ne túl bő fazon, meleg belsejű (pl. polár), vízhatlan, kapucnis. De az egyrészes overáll is hasznos lehet!
2012. okt. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen én is ilyet szeretnék,de nem találok,8-10 ezret nem akarok érte adni,turiba meg nem találtam.Szegedi vagyok,ha esetleg valaki tud helyet,akár turit akár rendes üzletet ahol jó árban kaphatnék,megköszönném:)
2012. okt. 26. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a C&A-ban vettem a hétvégén. Barna kívül, steppelt, bélelt, belül rózsaszín polár, és van hozzá vastag rózsaszín sál is, kapucnis, rendes kabát, nem dzseki fazon. 7590 ft, de volt dm-es 50%-os kuponom, így a felébe került, 86-os méretűt vettem. Egyébként vannak 3-4 ezerért is leárazva, olyan 80-86-os méretben a tavalyi színek!
2012. okt. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Vatera, Teszvesz.

[link]

2012. okt. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
babaturiban kettőt (1800-2000Ft), mert bölcsis és nagyon koszolódnak és még jó rá a tavalyi télikabátja is, az is turis volt 1800ft-ért. Az egyikhez van overál alsórész is, a tavalyi pedig nem vízlepergető, ellenben extrameleg, polárbéléssel. Szeretem ha betakarja a fenekét és passzos az ujja, nekem ezek a szempontok.
2012. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!