Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aki tetűirtásban járatos...

Aki tetűirtásban járatos segítsen légyszi mert az őrület határán állok?

Figyelt kérdés

Kislányom hazahozta a tetűt (valószínűleg az oviból) múlthét pénteken, azóta ment 2x Nittyfor az semmit nem használt két kezelés után ott rohangáltak a fején a tetvek. Vettem Paranit-ot 3 kezelés és most néztem át és meg mindig volt egy élő a fején!!!

Minden tkimostam amit lehetett most mi a francot csináljak???

Napi 4 órát ülök a fejénél és szedegetem azokat nyamvadt serkéket, mindenki kivan már...


Most Pedexet veszek kipróbálom hátha...

De ha tegnap nem volt tetű a fejében és egy darab serke sem akkor most honnan van bene???


Már a sírógörcs kerülget....


2012. okt. 26. 14:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tesóban és bennem egy darab nincs...
2012. okt. 26. 14:31
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Ti is átmostátok a hajatokat? mert ha mindent kimostál, és nem megy közösségbe, akkor csak ez jut eszembe.
2012. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem maradtak peték, amiket nem vettél észre, illetőleg bármi visszafertőzheti, a párnája, a hajkeféje (naponta mosni kell), a sapkája, egy babafésű, amit játék közben használ stb. De ha jár oviba, és ott több fertőzött van, akit még nem vettek észre, tőlük is visszakaphatta.
2012. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Bevált régi módszer, ha a hajat rövidre levágjuk, és a fejbőrt petróleummal bekenjük két egymást követő napon, majd jó meleg, szappanos vízzel, ill. samponnal lemossuk. Ezután ecetes vízzel is leöblítjük.

Kiskoromban nekem így írtották ki egyszer. Meg kellett válnom cserébe a hosszú, göndör tincseimtől, de legalább használt. Nem tudom hol lehet kapni petróleumot sajnos.

2012. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
50%
Van serkefésűd? Azzal sokkal könnyebb. Valamelyik irtószerhez adják a gyógyszertárban, bár jó drága, de megéri venni!
2012. okt. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem jár oviba itthon van, igy onnan nem jöhetett vissza.

Fésű minden mosva van, nem tudom honnan jön vissza.

2012. okt. 26. 14:50
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
Amikor nekem volt jó régen, akkor a nittyfor vált be, de majd egy hónapig kezelgette anyám. Vagyis mostuk (már nem emlékszem, hogy hányszor) és minden este szedegette a serkét. Sajnos ez egy hosszú folyamat. Legyél türelmes. És kösse föl a haját, talán egy kendő is kerülhetne rá. Tiszta ágynemű, nagy porszívózás. Kitartás, egyszer vége lesz.
2012. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Nekünk nem volt még szerencsére, de hallottam, hogy rémálom. MIndent ki kell mosni, ágyneműt, plüss állatokat stb. Nemrég olvastam egy otthoni praktikát. Majonézzel bekenni, lefedni néhány órát (olyan zacsis hajsapival), majd lemosni. Amire csak ráfekszik mossátok ki, a ruhájit is. Sok sikert !
2012. okt. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

A Nixben van a fésű.

A Nittyfort pedig nem szabad kimosni, rajta kell hagyni egész héten, hétvégén megmosni, és újra bekenni, rajtahagyni.

2012. okt. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Oké köszönöm!!

felhívtam az ANTSZ-t is holnap megyünk megnézik a fejét ott is, hátha ők tudnak okosat mondani....


ez egy rémálom!! ellenségemnek nem kívánom.

2012. okt. 26. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!