Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit vesztek/vennétek mikulásra...

Mit vesztek/vennétek mikulásra, karácsonyra 27 hónapos kislánynak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 26. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy 2. éves elmúlt gyereknek már elég sok mindent lehet.

Színes ceruzát,kifestőt, hintalovat, labdát, kirakót, mesekönyvet.

2012. okt. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kislányom szeptemberben volt 2,5 éves. Nagyjából már mindene meg van mikulásra és karácsonyra is. Örököl sok mindent és használtan is vettem.

Azt hiszem mikulásra kap egy nyomdakészletet, kimosható tintával. Nagyon szeret gyurmázni, de nincs hozzá formakészlete, szerintem azt is megkapja akkor. Kifestő könyvet és színeseket, mert az fogyóeszköz.

Karácsonyra még veszünk egy rollert (ezt nagyon szeretne), a többi dolog a szekrényben. Társasok, sok babás dolgot (babaruhát, bilit, játék cumisüveget, hajszárítót, stb), mert szeret babázni, öltöztetni.

Pénztárgépet,mérleget(vásárlóst szoktunk játszani) gyerek zseblámpát, gyerek mérőszalagot (mindig elszedi az enyémet), zenélő laptopszerűt, ..

Most nem jut eszembe a többi:)

Nagyon sok mindent kilós játékboltban és a vaterán vettem, sokkal több ajándékra futja így.

2012. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2-es válaszoló!

Milyen az a nyomdakészlet és a kimosható festék?Itt még nem is láttam moshatót:(Tudnál linkelni?

Köszi!

2012. okt. 26. 21:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, linkelni csak olyat tudok amit találok most a neten, mert ezt is a nagylányoktól örökli a kicsi, ez is itt pihen a fiókban.

[link]

Biztos sok félét lehet kapni ezen kívül is, az a lényege, hogy nem fogja meg a ruhát, kezet.

Nekünk nincs is extra görgőnk, csak azok a nyomdák amik a kép bal szélén vannak és maga a festékpárna.

A nyomdát ismered? Belenyomod a festékpárnába, utána papírra és aztán ha van kedve a kislányodnak, ki is színezheti.

2012. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Magát a nyomdát ismerem:)csak nem tudtam,hogy van ilyen festék is hozzá.Köszi a linket!
2012. okt. 26. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!