Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislánynak mit fogtok...

3 éves kislánynak mit fogtok venni karácsonyra? Bármilyen értékű ötlet jöhet egyszerűen semmi jó nem jut eszembe pedig sok minden érdekli.

Figyelt kérdés
Ezekkel a csecsemőbabákkal nem játszik az van neki babakocsi meg baba is hozzá cumi cumisüveg, de ez nem érdekli. Babakonyhája is van, azt se használja nagyon.
2012. okt. 16. 15:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Színező-kifestő, gyurmakészlet, könyvek, 2 oldalú tábla, memória játék, fa gyurmatábla, ilyeneket. Játékokkal lányom sem játszik, a tavalyi játékkonyha is a homokozóban kötött ki. Na, ott viszont játszik vele.
2012. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hát... Az én lányom autókat kap karácsonyra, szülinapra... Nagyon fius kiscsaj:) lehet hogy ő is ilyen. Vagy mesekönyv, rajztábla, gyöngyfűző készlet...
2012. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ja,a Simba webáruházban nézegettem ki ezeket a játékokat. Első voltam.
2012. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Bár nekem 3 éves fiam van, idemásolom, mit írtam össze neki Karácsonyra (nagycsaládnak küldöm, mindenki válogathat belőle).

komolyabb orvosi táska

[link]

társasjátékok:

[link]

[link]

[link]

mesekönyvek:

Kukori és Kotkoda

Süsü

Pom-Pom

Frakk

Bartos Erikát és Marék Veronikát NEM kérünk

nyomda:

[link]

ruhák:

104-110-es atléta

104-es GUMIS derekú hosszú nadrág (slicces nem jó, még nem tudja kigombolni/zippzárazni) lehet vékony is

Zsírkréta (vastag)

tematikus matricás füzet (állatok, színek stb.)

nagy lendkerekes autó

Tőlünk Bálint Ágnes mesekönyvet, Micimackós memóriakártyát, rollert és Kisvakondos puzzle-kockát kap

2012. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az én 3éves lányom kedvencei az állványos rajztábla, ilyen mint a linken, csak nagyobb a rajzfelülete:

[link]

A másik pedig a szintetizátor mikrofonnal, ilyesmi:

[link]

2012. okt. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát táblája van rajzolgat rajta néha.

Köszi az ötleteket várok még!! Mesekönyvet már kigondoltam dehát az csak egy dolog meg nem is annyira játszós téma.

2012. okt. 16. 15:27
 7/16 anonim ***** válasza:
legó, színező, zenélő telefon,...
2012. okt. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
trambulin,hinta és csúszda?Ha szerep játékozni nem szeret még akkor hátha ezeket szeretné.
2012. okt. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nallunk a lego duplo a nagy kedvenc es a playmobil minden mennyisegben. A playmobil-bol az allatkert van meg nekunk es a lego duplot meg eBay-en vettem neki egy hatalmas 350 darabos hasznaltat es jol atmostam. Azota is ezt nyuzza es minden nap epit belolle.
2012. okt. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kesztyűbáb, fasín és vonat, kirakóskönyv, "hópehely" típusú építő, babylon játék. A többit még nem tudom. Nagymamák részéről is én veszem meg és kifizetik.
2012. okt. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!