Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Cukorbeteg kisgyerekek anyukái...

Cukorbeteg kisgyerekek anyukáitól kérdezném, mik voltak a tünetek ami miatt orvoshoz fordultak?

Figyelt kérdés
Főként óvodáskorú vagy kisebb gyerekeknél.
2012. okt. 27. 17:29
1 2
 11/11 anonim válasza:
"Kedves" kötekedő!Ha Te nagy beteg lennél,nem kérdeznél körbe mindenhol a betegségedről,utána olvasnál-e?Az ember ilyenkor kétségbe esik,hogy a gyermeke esetleg örök életében olthatja magát,mit is kell,lehet neki adni enni,azokból is mikor-mennyit,stb.Hát képzeld én is több orvost megkérdeztem az értékei miatt,mert ahány orvos,annyi vélemény,mert ez sajnos így van.Amikor terhes voltam,ott is úgy volt ahány nőgyógyász annyi féle válasz egy dologra,pedig elvileg egyet tanulnak,nemde?Úgyhogy ha csak bunkózni tudsz menj a fenébe!
2013. márc. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!