Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Később mások lesznek azok a...

Később mások lesznek azok a kisgyerekek akiknek vannak nagyobb testvérei?

Figyelt kérdés

Van egy 16 éves lányom.Ő egyedül "nőtt fel" , és csak 14 évesen lett egy kishúga.

Ha pl. itt vannak a nagylányom barátai akkor elszáll egy-két b@zdmeg , vagy nem épp Lili babát hallgat a nagylányom sem a Youtube-on .. Meg szívesebben ül a fésülködőasztal előtt a kicsi mint a Neki való játékok előtt :-)

Ebből később lehet a picúrnak előnye/hátránya?


2012. júl. 22. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Személyes tapasztalat:a tesóm 13 éves volt,amikor én születtem.Én most 14 éves vagyok,a tesóm 27,és 2 hetes a kislánya.Nálunk is voltak házibulik.Ettől én nem lettem más,nem lettem "kora felnőtt",de igazából ez az életforma nekem teljesen normálisnak tűnik,hiszen gőzöm nincs arról milyen lenne az életem,ha kis korkülönbség lenne közöttünk.Ha a kistesó normális nevelést kap,és a nagylányod sem kallódik el,akkor nem lesz semmi gond ebből.Azt egyenesen rühellem,amikor azt mondja valaki,"úgyse fog jó kapcsolat kialakulni közöttük" stb.Nálunk nagyon jó kapcsolat alakult ki,a tesóm 23 évesen költözött el tőlünk,de szinte napi rendszerességgel jött látogatni,sőt,ha elutaznak külföldre előbb hív engem,mint anyuékat.Születésemtől fogva imád,ő fogott meg először,mert apunk/egy házasságból születtünk,eü-i okok miatt születtem későn/le-föl sétálgatott,és közben kipottyantam.A kislányukat is imádom,nálunk természetes volt,hogy ott vagyok a szülésnél én is,mindennap,de legfeljebb 2 naponta fenn vagyok náluk.És ez még a kis korkülönbségnél is százszor jobb,mert nem "öltük"egy mást és hasonlók.

Mi lenne akkor,ha a nagylányod fülhallgatón hallgatna zenét,az nem zavarná a kishugit?

2012. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is 2 éves, az öccse fél éves. Ő is szívesen játszik smink cuccokkal, kiegészítőkkel, és egyéb nőcis dolgokkal, holott én sem vagyok az a kimondottan piperkőc...
2012. aug. 31. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!