Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért nem alszik mostanában a...

Miért nem alszik mostanában a kisfiam? Fogzás vagy más állhat mögötte?

Figyelt kérdés
Kisfiam 16 hónapos. Eddig jó alvó volt, ebéd után 3-4órát is durmolt, éjjel pedig 1-2* ébredt fel inni, és aludt reggel 8ig. Most mintha megszállta volna valami. Nehezen alszik el este. Ott kell vele lenni. Nem elég lerakni az ágyába, és két napja kimarad a délutáni alvás is. Kezdek kipurcanni. Ja, és 12 hetes kismama vagyok.... félek előre mi lesz később.
2009. aug. 10. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az a baj mint náluk? Nálunk a lányom érzékeny a frontra. Alszik de jóval kevesebbet és írtó nyűgös ilyenkor.
2009. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az én lányom 15 hónapos. Ő újabban éjjel nem alszik. Felkel éjfél fele és nem hajlandó visszaaludni csak 3 óra körül. Persze napközben meg tök nyügi. Újabban semmi nem jó neki, tiszta anyás, egész nap rajtam lóg, úgy főzök, hogy egyik kezemben a fakanál a másikban a gyerek.

Jobbat nem tudok, mint arra gondolni, hogy jönnek az őrlői és ez viseli meg ennyire, vagy egyszerűen ilyen időszaka van. Remélem hamar elmúlik Nálatok is és nálunk is.

2009. aug. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!