Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ebben a pocsék időben mit...

Ebben a pocsék időben mit lehet csinálni egy örökmozgó kisgyerekkel? Ez fog menni egész télen megkattanok!

Figyelt kérdés

Még csak pár napja van rossz idő,de már a lányom meg van húzatva! Reggeltől estig hisztizik.

Tegnap is egész nap szakadt az eső,így nem tudtunk kint lenni. A boltba elmentünk hogy annyit is legyen levegőn,de már elkezdte a visítást hogy menjünk játszótérre/sétáljunk. Ki megyünk mi ha eláll(esőkabát,gumicsizma),de nem tudja hol a "határ". Kb derékig vizes lett,mert az összes fél méteres pocsolyába beleugrik. Persze rászólok,de mintha a falnak mondanám!

Szóval nem lehet annyit kint lenni mint eddig! A lakásban meg már semmi nem köti le állandóan rajtam lóg és csak nyekereg.

Nem érdekli a mese,gyurma kirakó,építőkocka,rajzolás.semmi.....:(

Aludni nem akar napközben,este 11-kor alszik el,reggel meg már 7kor kukorékol,persze nappal meg csak hisztizik!:(

Tudom hogy nincs kifáradva,de mit csináljak vele ha semmi nem köti le???



2012. okt. 29. 11:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Ismerős:)

Mi játszóházba vittük (csak keddenként, mert akkor 450 volt egy óra), és heti egyszer menőmanótornára.


Az én örökmozgómnak is kevés ez, így mi mentünk mindig csavarogni, ha nem szakadt az eső/hó, vagy nem volt különösen mocsok idő. Ma is mentünk, ma vonatozni, meg tömegközlekedni voltunk. Holnap játszóház, szerdától meg normalizálódik az időjárás, újra ki lehet járni.

2012. okt. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, nálun k is gond a tócsaugrálás, így én vettem neki nadrágot is esőkabátanyagból, gumis az alja, így ha ráhúzom a cipőre, "vízhatlan" lesz a gyerek:) Esetleg próbáld ki, én a vaterán vettem, de biztos lehet máshol is kapni.
2012. okt. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen a játszóház,csak sajnos a mi a közelben van az a drágábbik kategória:( Na meg oda sem lehet minden nap menni!
2012. okt. 29. 11:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Igaz:( Nem tudom mekkora a lakásotok, de én a legelső ilyen télen 2 hét után beszereztem ugráló lovat, hintát az ajtóra, meg egy kiscsúzdát. Plusz kapott alagutat, meg sátrat, az is eléggé átmozgatja. Kitartás:)
2012. okt. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekünk szerencsénk van, mert van ingyenes játszóház hétköznaponként 9-12-ig. De tegnap ugye vasárnap volt, mindent elővettünk, én iszonyatosan lefáradtam. Volt hintázás, labdázás, rajzolás, könyv nézegetés, mese nézés, éneklés, építőkockázás, só-liszt gyurmázás és még sok más úgy érzem sikerült eléggé lefárasztani, őt is, de én estére teljesen kész voltam. Jah és még főztünk is együtt tegnap.

2012. okt. 29. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!