Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 14 hónapos gyerkőcötök is...

14 hónapos gyerkőcötök is csak "szószosan" eszi meg a darabosat?

Figyelt kérdés
Kislányom 14 hónapos. Kenyeret, rántottát szépen eszik, de pl. a főzeléket vagy más ebédnekvalót csak úgy eszik meg darabosan, ha mellette jó szószos is. Pl. tonhalas tésztát sok paradicsomszósszal. Mikor fog pl. túrós tésztát enni úgy, ahogyan mi is tesszük?
2012. okt. 30. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem ne aggódj, nem vagytok elmaradva, sőt.

Az én lányom szintén 14 hónapos. Szintén eszik darabokra vágott gyümölcsöt, kenyeret, kalácsot, elrágcsálja az egyéb dolgokat, de a déli ebéd az még mindig főzelék.

Mondjuk még csak 4 foga van, így ahússal nehezen birkózna meg. Amikor csak összenyomtam pl. a levesből kiszedett dolgokat, köpte vissza azonnal. Így nálunk még maradt a turmix... :-(

Szerintem még kell jó pár hónap, hogy ugyanúgy egye a főételt, ahogyan mi.

2012. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!