Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2,5-3 éves kislánynak milyen...

2,5-3 éves kislánynak milyen játékokat vegyek? Mivel játszana szívesen? Mi az ami fejleszti? Mi az ami nem hiányozhat?

Figyelt kérdés
Nálatok mi vállt be? A nem túl drágákat ajánljátok! Köszi
2012. okt. 30. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
pötyi?
2012. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2012. okt. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jobb minőségű színes ceruza,kifestő,nyomda,lego,nagy gyöngyök amiken nagy a lyuk így könnyen fűzhetőek.
2012. okt. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy milyen játékai vannak már.Ebben a korban jelenik meg a szerepjáték.Babák,babakocsi,bölcső,babaruhák,kis konyha,takarító felszerelések,kisbolt stb.Nagyobb gyöngyöket már tudnak fűzni,nagyobb darabos puzzle,Lego duplo van lányos is,gyurma ,
2012. okt. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ceruza, nyomda, gyurma, mesekönyv, gyöngyfűzős. Nálunk nagyon menő a kirakós: van sima puzzle vagy 9 darabos kocka kirakó, amivel több kép rakható ki. Fakopáncsnál kaphatók jó játékok, áruk sem rossz. Most a legmenőbb a memória kártya.
2012. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekünk szóról szóra ugyanazok vannak amiket a 4-es írt, van amit már használ, de van több játék ajándéknak eltéve.

Ezeken kívül kap még nyomdát, kifestőt, ceruzát, játék vasalót, és még beszerzünk egy rollert, na, azt nagyon szeretne:)

2012. okt. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nekünk van egy "eggyességünk": amikor leszokik apelenkáról, akkor kap görkorit. :) Erre nagyon vágyik,meg rollert is szeretne. Azt láttam, hogy a Tescoban rácuppant a játékvasalóra, játékmosógépre. Alig lehetett elcsalogatni, de nem tudom mennyire lenne tartós ez az érdeklődés. Köszönöm az ötleteket. Babák, macik vannak. Ezeket most napok óta pelenkázza, bilizteti, babkocsiztatja. Kirakó van, meg habszivacs szőnyeg, 12 darabos, sok apró darabból, naponta kirakja mamával. Mágneses rajztábla, Tescos laptop- szzel az utóbbival nem sokat játszik, inkább a 8 éves unokatesók:).

Milyen memóriajáték? Nekem nem volt, és az unokatesóknál se láttam. Milyen könyv való neki?

2012. okt. 30. 21:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Olyan memória játék, ahol a párokat kell megtaláni. Mi 16 vagy 20 darabbal játszuk (34 hónapos), először megmutatom, melyik darab hol van, aztán lefordítjuk, utána kell a párokat megtalálni. Simán megveri a családot :)

Könyv: nálunk legmenőbb a Boribon, vakondos mesék, verses mesék, rendes könyv, ill. a keménylapos lapozgatósok is.

2012. okt. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

6.vagyok.

Nálunk most az Óriás böngésző a sláger.

Ez nem mesekönyv, hanem lapozgatós, nézegetős. Órákig lehet nézegetni a képeket, millió kis apró érdekességgel van tele. Sokat tanulhat belőle, és mellette még humoros is:)

[link]

2012. okt. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!