Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehet valami baja a 2,5éves...

Lehet valami baja a 2,5éves lányomnak attól hogy rengeteg mandarint megeszik egyszerre?

Figyelt kérdés
Az egy kg mandarinnak már kb a felét megette(8db). Az apja szerint had egye amíg jólesik neki,de én kicsit aggódom hogy nehogy fájjon a hasa vagy bármi......

2012. okt. 30. 18:26
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Ha megemészti rendesen, akkor semmi baja sem lesz töle. Ha netán túlérzékeny, akkor megfájdulhat töle a hasa, de ha ennyire jóesik neki, akkor valószinütlen, hogy ártana.

Valószinüleg valami hiánya van, és a mandarinból pótolja.

2012. okt. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy van e hiánya,de kap Béres cseppet már szeptembertől.

Mindenesetre jó édes,gondolom ezért is ízlik neki. Szerencsére nem érzékeny semmire!:)

2012. okt. 30. 18:38
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Az én lányom még csak 1,5 éves, ő tegnap evett meg egy halom mandarint. Nem lett tőle semmi baja. 6 db-ot evett meg.
2012. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
42%
Az a kisebbik baj, h megeszi. A nagyobb az, h rosszul lehet tőle, kihányja és egy jó ideig rá se bír nézni esetleg egy életre megutálja. Nem szabad mindent ráhagyni a gyerekekre, azért vagytok a szülei, h korlátozzátok is a saját érdekében.
2012. okt. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Kisfiamnak már óvatosan adom, mert kb. 2 éves korában megevett egyszerre hármat, és kihányta utána az egészet. Nagyon savas gyümölcs, én azért vigyáznék a helyedben. Akkor is, ha édes. Egy kicsit egyet kell értenem az egyik előző hozzászólóval: te vagy a szülő, a te feladatod, hogy határt szabj...
2012. okt. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Maximum meghajthatja egy kicsit, de annál komolyabb baja nem lesz. Ha aggódsz, akkor ne adj neki többet.
2012. okt. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Semmi baja nincs(legalábbis eddig),és már nem is kért többet,de nem is adnék!:)))

Köszi hogy írtatok.

2012. okt. 30. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!