Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 2,5 éves lányom lázgörcsöt...

A 2,5 éves lányom lázgörcsöt kapott. Akinek volt már ilyen megismétlődött máskor is?

Figyelt kérdés
2012. okt. 30. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nővérem fiának volt kb 3 évesen,most 9 éves azóta szerencsére nem fordult elő.
2012. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Félek mert 2hete volt most meg himlős lett
2012. okt. 30. 22:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem többször is volt. Anyának mindig figyelnie kellett, nehogy 38 fölé menjen a lázam. Ennél többet sajnos nem tudok mondani, kislányomnál eddig még szerencsére nem fordult elő.
2012. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ők is félnek a mai napig ha lázas.Felváltva őrzik éjszaka.
2012. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt kiskoromba egyszer, aztán soha többet.

A láz ellen mindig hideg fürdőt kellett vennem, amit nagyon utáltam.

2012. okt. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fiamnak márciusban volt egyszer (5 éves), akkor korházba is került , azota szerencsére nem volt. Most volt beteg egy hete két egész napon át 39 fokos láza volt , nem lehetett lehuzni, kicsit lejjebb ment , utána rögtön vissza is, kapta folyamatosan a lázcsillapitot ,hideg borogatást, szerencsére nem lett semmi baj
2012. okt. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lányomnak 1 éves korában volt egyszer, most 2 és fél éves azóta szerencsére nem volt, bár nála jobban odafigyelek és például neki Germicid C kúpot adtam ha nagyon beteg lett mert abban van görcsoldó is. Egyébként egy orvos nekem azt mondta, hogy nem a láz magasságától lesz a görcs, hanem a betegség fajtájától. Remélem nem ismétlődik többet nektek sem!
2012. okt. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7 hónaposan volt az első. 5 perc alatt felugrott 37,5-ről 42 fokra a láza. Légzésleállása volt. Újra kellett éleszteni.


1 éves múlt a következőnél, akkor már légzésleállás nem volt. Kb évente 2-3 alkalommal van, de most már jelzi, sokkal könnyebben elcsípjük még az elején. (hűtőfürdő, lázcsillapítás stb)


Mindenesetre mikor beteg akkor felváltva vele "alszik" egyikünk, állandó ügyeletben vagyunk. :) Kicsit nehéz, de azt mondják 5-6 éves korára elmúlik...hát reméljük, 3 éves múlt a kicsi.

2012. okt. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!