Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy éve begörcsölt a bal...

Egy éve begörcsölt a bal lábam alsó része, nem tudják mi okozza! -de ez többször megismétlődött már, mi okozhatja ezt? Voltam már vele több orvosnál is, de csak találgatnak.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha orvos nem tudja......de én vitaminhiányra tippelnék. Állítólag a magnézium hiánya okoz izomgörcsöket.
2012. ápr. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előttem szóló jól mondja.

+kálium

2012. ápr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen ám,csakhogy duplájára is dagad!-és erős,égő fájdalom is van benne!

Már nem tudom hová is menjek panaszommal.

Találgatnak:lehet szívről!-vagy gerincsérvtől,vagy a térdembe lévő Backer-cystától!

2012. ápr. 20. 20:29
 4/8 A kérdező kommentje:

És még azt nem írtam le,hogy másodpercek alatt hirtelen verejtékezem,és a bal oldalamon nem is tudok pihenni!

Kérem aki tud segítsen!!

2012. ápr. 20. 20:34
 5/8 anonim ***** válasza:
A választ sajnos nem tudom de ugyanez van velem is. Jó lenne itt választ kapni.Szedem a Kalcium&Magnézium pezsgőtablettát de semmi javulást nem érzek.
2012. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak hideg vízben szokott, de gondolom az természetes. Ha elkezdem nyújtani azt a részt, akkor utána hamar elmúlik.
2012. ápr. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Most a cukorgondozóba voltam vissza ellenőrzésen,azt tanácsolták igyak zöld teát.,,erre a gondomra!

De már szedek vizhajtót is!-de csak tobábra is dagad a lábam,és kegyetlen a fájdalom benne!-különösen éjjel!Megkeseriti életem!

2012. ápr. 23. 21:32
 8/8 anonim válasza:
nekem is ez a bajom. pár naponta (csak éjszaka) begörcsöl a jobb vádlim és ordítok a fájdalomtól. csak nekem nem dagad be:S már szedek magnéziumot de nem segít.
2012. máj. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!