Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Láttatok valahol olyan éneklő...

Láttatok valahol olyan éneklő vizilovat, ami táncol is? Feladta nekünk a leckét a lányunk!

Figyelt kérdés
Ugyanis ezt kér a Mikulástól. Rengeteg játékbolt oldalt átnéztem, de eddig még nem találtam rá! Ha valki esetleg látott, kérem írja már meg! Sokat segítene! Köszönöm
2012. okt. 31. 06:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyrészt az ilyeneket a reklámokból veszik, egyszerüen ülj le vele mesét nézni és a reklámokkor nagyon figyelj.
2012. okt. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem reklámból szedte, hanem a youtube-on kell ezt néznünk mindig( A lion sleeps tonight). Hisz ha látnék reklámban, megoldódna a gondom. :)
2012. okt. 31. 08:20
 3/10 anonim ***** válasza:
Ezt csak a Mikulás hozná?! És ha Húsvétra egy Tuatara-t kér, mert látta a youtube-on? Azt is megveszed?
2012. okt. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Olyan ajándékot szeretnék, ami érdekli őt, és aminek örülne! Bógliból már van egy zsáknyi, nem szeretném halmozni tovább. Amúgy nem értem, miért számít olyan luxusnak egy éneklő, táncoló játék? Ja, és köszi szépen az ötletet, sokat segítettél a tuatarával, ilyenje sincs még. :D
2012. okt. 31. 09:05
 5/10 anonim ***** válasza:

De lesz majd, ha kér! :D

Bocsi a kekeckedésért, csak a Jézuska nem hozhatná Karácsonyra? Mikulás meg hozzon, amit szokott általában: virgácsot, csokit. Jó, persze ti tudjátok.

2012. okt. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért mondta a Mikulást, mert arra emlékszik, hogy ajándékot hoz, hisz már "találkozott" vele, s nagyobb benyomást tett rá, mint a Jézuska, akire szerintem már nem is emlékszik, hogy volt nálunk. Ezért kérte tőle. Amúgy teljesen mindegy, én az időhiányom miatt akarnám mielőbb elintézni az ajándékok beszerzését, s teljesen mindegy, hogy ezt 6-ig, vagy 24-éig kell teljesítenem, ugyanis még hasonlót sem láttam sehol.
2012. okt. 31. 09:47
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


Nem erre gondolt? Bár énekelni nem énekel, de táncol és kislányoknak való! :)

2012. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem sajnos! :( Erre a számra gondoltam : http://www.youtube.com/watch?v=8E8xMcXmI9E

Vagy legalább egy picit hasonlítson a vizilóra. De azért köszönöm a választ! :)

2012. okt. 31. 13:30
 9/10 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=rS_VTsCDbIc


0:42


http://www.youtube.com/watch?v=9osbpEHvQVE


megvenném dvd-n ezt a kettőt legvégső esetben.Értem h nem kézzel fogható, de ő meg értse meg h amit látott rajzfilm és lehet h nem gyártják le figuraként...

2012. nov. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

vagy ilyesmi és szerepjátékozzon vele:


[link]

2012. nov. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!