Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák? Láttátok a Dm-ben...

Anyukák? Láttátok a Dm-ben hogy visszahívták az alverde néhány termékét?

Figyelt kérdés

A Dm elővigyázatosságból visszahívta az alverde Molkemichel gyerek tusfürdő 250ml, sampon 200ml, habszappan 250ml, testápoló 200ml, és arckrém 75ml. A megengedettnél magasabb benne az enterobacter gergoviae kórokozó ami rendszeres használat esetén bőrproblémákat okozhat.

Én ugyan nem használom de itt sokszor olvastam, hogy sokan vásároltok a Dm-be.


2012. jan. 12. 08:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez a felnőtt samponokra is vonatkozik, nem tudod?

Azért ez szuper, mert úgy hirdetik, hogy bió, meg természetes alapanyagokból áll, és erről is kiderül, hogy egy kalap sz@r. Nekem a fodrászom ajánlotta, pont a múlt héten vettem ilyet először.

2012. jan. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A Dm lapján ezt találtam:

Figyelmeztetés: Az elszaporodott kórokozók egészségügyi problémákat okozhatnak


A dm elővigyázatosságból visszahívja az alverde Molkemichel termékcsaládot. A figyelmeztetés és a visszahívás oka: a széria egyes termékeiben az Enterobacter gergoviae kórokozó megemelkedett mennyiségét állapították meg. Ha például bőrsérülések ezen kórokozókkal rendszeresen érintkeznek, akkor azok akár el is fertőződhetnek.


A dm elővigyázatosságból a Molkemichel termékeket kivonja a forgalomból, és arra kéri azon vásárlókat, akik vettek a termékekből, hogy ne használják, és vigyék vissza őket egy dm üzletbe, ahol blokk nélkül levásárolhatják, vagy pedig visszakapják a termék árát.

2012. jan. 12. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!