Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan legyen egy nő "elbűvölő"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen egy nő "elbűvölő"?

Figyelt kérdés
Én lazastílusú csaj vagyok, de nincs ellenemre a nőies ruhaviselet meg minden...csak eddig nem volt bátorságom olyanokat viselni...tetszik egy srác most, és a barátnőmtől megtudtam hogy ő a nőiesebb és cukibb lányokat szereti. Mit is kéne pontosan tennem ennek érdekében? :/

2012. okt. 9. 23:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Legyél mindig önmagad ;) Szerintem.


14/F

2012. okt. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Maradj olyan amilyen vagy, önmagadért szeressen, ne egy képért amit beállítasz magadról. :) Ha tetszel neki úgyis meg tudod fogni.
2012. okt. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ha változol akkor csakis magadért tedd, meg úgyis észrevenné a srác, hogy nagyon feszélyezve érzed magad az ilyen cuccokban. de ha tényleg ezt szeretnéd magadtól is csak bátorságod nem volt, akkor szedd össze a bátorságod! és mondjuk a barátnőd segítségével szerezz be nőies holmikat
2012. okt. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát én mindig is laza csaj voltam, de amikor ballagáson ruhát és magassarkút vettem fel és bevolt dajerolva a hajam, akkor nagyon jól éreztem magam bár a magassarkú kicsit feltörte a lábamat...:D Szóval igen, szeretnék megváltozni (de csak külsőleg!) de ez nem megy egyről a kettőre..
2012. okt. 10. 08:16
 5/12 anonim ***** válasza:

Én ismerek egy csajt, aki totál nem nőies, mégis buknak rá a pasik. Pont azért mert laza, nem játssza meg magát, ért a pasik nyelvén. Szóval szerintem ez hatásosabb, mint, hogy felhúzol egy magassarkút meg egy miniszoknyát. A nőiesség pedig még úgyis alakul, mindegy, hogy fizikailag, vagy lelkileg. De, ha úgy érzed, hogy nem érzed jól magad a bőrödben, akkor megváltozhatsz. Változni mindig lehet, csak az a kérdés, hogy igazán szeretnéd-e.

Én amúgy úgy tapasztaltam, hogy a "nőies, cukibb" lányok nagy része sablonos és unalmas. Tisztelet persze a kivételnek!

2012. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
tényleg? o.O
2012. okt. 10. 13:52
 7/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. A csaj általában jobban szeret srácokkal barátkozni, de kiderült, hogy több srác is odavan érte.


Pont azért szerintem, mert lehet vele normálisan beszélgetni, laza, természetes. Szerintem sok pasi bukik erre. Bár nem mindegyik, mert valaki nem szereti, ha barátnője más srácokkal is barátkozik. De a lényeg, hogy legyél önmagad, aztán, ha nem jössz be a csávónak, akkor majd találsz olyat, aki elfogad olyannak, amilyen vagy. :)

Hiába dobnád be az összes bűbájt, ha őt nem érdekled. De én a helyedben nem a barátnőmtől érdeklődnék a pasi felől, hanem akcióba lépnék. Ráírnék facebook-on valami ürüggyel stb.

2012. okt. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
rendben! ><
2012. okt. 10. 18:13
 9/12 anonim ***** válasza:

Ajánlok egy hasznos olvasmányt :)

Te még fiatal vagy, én kicsit érettebb, ezért tudom, hogy nem hülyeség! Tanulj, csábíts, sok sikert!


[link]

2012. okt. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát ez nekem kicsit durva lenne, eleve szabályszegő vagyok és utálom ha megmondják mit tegyek, max akkor oké ha énis azt akarom...:D de ebben olyan nagy hülyeségek is vannak már bocsi, hogy inkább hagyom..><
2012. okt. 15. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!