Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lányom két napja lázas,...

Lányom két napja lázas, ahogyan kimegy a lázcsillapító hatása, máris felmegy, és nagyon nehezen bírjuk lehúzni?

Figyelt kérdés
Tegnap voltunk orvosnál, megvizsgálta, azt mondta, hogy vírus. Lázcsillapítón kívül semmit nem kaptunk. Mondtam a doktornőnek is, hogy múlt hét óta lazább a széklete. Lehetne valamit venni a patikába ami nem vényköteles, és valamiféle béltisztító, vagy ilyesmi?
2012. nov. 1. 17:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nálunk nemrég volt ilyen,4 foga jött+vírus ,lázcsillapítót kapott csak és 3 napig tartott,de nekem mondták is hogy 3 napos láz a neve.kitartást és jobbulást kívánok!
2012. nov. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? A széntabletta nagyon szuper tisztító, vagy Normaflore.
2012. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat! 2 éves a lányom!

Most a Nurofen, Panadol szirupot , és a Germicid kúpot adom neki felváltva, de mindegyik legalább 45-50 perc mire elkezdi levinni neki :-(

2012. nov. 1. 17:18
 4/16 anonim ***** válasza:
43%
Smecta por es Normaflore. Lazat meg csillapitsd hutofurdovel, borogatassal.
2012. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A Normaflore helyett mást ajánlanék, sokkal jobbak vannak.

pl. Pro+kid, vagy Lactiv baby. Próbáld ki a Mexalen kisgyermekeknek lázcsillapító kúpot, azt recept nélkül megveheted!

2012. nov. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha tényleg vírus akkor nem lehet neki hasfogót használni. Nekünk azt mondták ( szalmonellánál és Rota vírusnál is ) hogy a széklettel fog távozni. Nagyon sok répát adj neki, és lehet kapni a gyógyszertárban Hipp ORS200 répaitalt is. Az nagyon jó. A másik ami nálunk nagyon bevált a G3 juice. Nagyon magas a vitamintartalma és nagyon jó a bélműködésnek. Én 38,5 -ig nem csillapítom a lázat.
2012. nov. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a további válaszokat!

Lázcsillapításra ki fogom próbálni az általatok ajánlott Mexalent!

Akkor most ne adjak neki béltisztítót szerintetek?Mert ha tényleg így távozik a vírus, akkor hagynom kellene, igaz?

2012. nov. 1. 21:07
 8/16 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy fájlalta ma többször a hasát.
2012. nov. 1. 21:08
 9/16 anonim ***** válasza:
A répaital nem székletfogó???
2012. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem szalmonellas volt 2 évesen. A kórházban csak es kizárólag Smecta port kapott gyümölcslevel.
2012. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!