Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 éves fiúnak okostelefon...

8 éves fiúnak okostelefon szülinapjára?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 19:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%

Felesleges, baromság.


Elvonja a figyelmét, ellopják, elhagyja, stb.

2012. nov. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Én nem vennék. Túl korai!
2012. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Én nem vennék.
2012. nov. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
94%
Telefont sem kap, nemhogy okosat.
2012. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%
Kizárt.Egy ilyen "kisgyereknek" felesleges.Eltereli a figyelmét,a telefonon lévő hülye játékok fogják lekötni.
2012. nov. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
95%
Én is 8 éves voltam, mikor megkaptam életem első telefonját, édesapám régi mobilját, mert olyan foglalkozásra jártam délutánonként, ami más városban volt, ráadásul nem azonos időpontokban lett vége, szóval kellett ahhoz, hogy tudjak kommunikálni a szüleimmel. Azonban normális esetben semmi szüksége egy 8 éves gyereknek telefonra, pláne ilyen drágára! Az öcsém 8 éves, nem bíznék rá telefont...
2012. nov. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de az egyik rokonom a fiának ezt szeretne venni. Nálam kiverte a biztosítékot. Sehova nem jár egyedül, tehát szó sincs arról, hogy azért kapná, hogy ha valami baj történne, tudjon telefonálni. A kisfiú szeretné lecserélni a sima mobilját okostelefonra. 15 évesen mit fog kérni, ha már most ilyen igényei vannak. Kiakaszt teljesen.
2012. nov. 2. 19:53
 8/20 anonim ***** válasza:
70%

Már eleve azt sem értem hogy egy 8 éves gyereknek miért van már sima telefonja!? :o

Nem mondom a sajátomra töltöttem le olyan játékot amivel a 4 éves fiam játszik, de venni biztos neki okos telefont sztem még 10 év múlva sem

2012. nov. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%
8 évesnek nem korai még a mobil telefon? (akár okos akár nem) Tudom manapság már a kisiskolásoknak is elengedhetetlen, de nekem ez már sok. Emlékszem én a szalagtűzőmre kaptam, azt is azért mert másik városba készültem főiskolára. Nem volt ez olyan régen, alig 11 éve.
2012. nov. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
4%
A lányom a 7. szülinapjára kapott okostelefont. A legolcsóbb volt az okosok között, de úgy gondoltuk, ha már veszünk neki, normális legyen, ne a régi fajta. Délutánonként edzésre jár, így jó, ha van telefonja. Meg bármi van, fel tud hívni. Csak telefonálásra használja...
2012. nov. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!