Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 8 éves fiúnak okostelefon...

8 éves fiúnak okostelefon szülinapjára?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 19:16
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
6%
Utolsó vagyok: már több, mint egy éve megvan neki. Nem lopták el, nem lett a gyerek függő, nem tette tönkre...
2012. nov. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
95%
Attól még tényleg tök felesleges. :)
2012. nov. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
90%
Nekem is 2.-ban lett telefonom. Nem új, nem okos, csak a bátyám régi telefonja. Pici kijelzős gombos. Akkor sem csináltam vele mást, mint most évek múlva. Telefonáltam és zenét hallgattam rajta. Az okos telefonban még én is kételkedek. (És nekem nem is kellene olyan. Sima alaposom volt mindig is.)
2012. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
én feleslegesnek tartom,csak menőzni akar velük
2012. nov. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
5%
Mindenképpen vennék! baromság, hogy fiatal hozzá. Ezek az emberek a kőkorszakban élnek! Igen is tudjon felhívni bárkit, ha segítségre van szüksége!
2012. nov. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%
kedves 15 hozászolo akor én kökorszaki vagyok a saját 8,5 ,és 10 évesemnek nincs telefonja mert én hozom viszem ökett az iskolába , az iskolába levan adva az én és a párom telefonszáma baj esetére .és az iskolába nálunk tiltva van a mobil használata.
2012. nov. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 HiemannMoch válasza:
a 15. válaszíró egy idióta plázacica ... semmi értelme annak ,hogy ilyen fiatalon okostelefonja legyen ... az ilyenekből lesznek azok a kis neveletlen huligánok ,akiket a fiatalabb korosztály nagyképű s**gfelyeknek hív.
2012. nov. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 8 éves fiamnak van,de nem flancolásból,hanem azért,mert 4 naponta 1,5 -2 órát egyedül van itthon a tesóval,így bármikor el tudom érni,és ő is,ha baj lenne,vagy szeretnének valamit.

...és azért okos telefon,mert ma már normális sima telefont csak elvétve lehet kapni,ezzel könnyebben boldogul.

Nem szülinapjára kapta,hanem kényszerből..

2012. nov. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
ha nem muszáj akkor nem szabad neki "okostelefont" venni nekem is az öcsém 8 éves és csak a játszásra kéne neki a telefon szüleim hozzák viszik szóval felesleges..
2012. nov. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Szerintem itt egyesek még maguknak se vennének ilyen telefont,m okosabb lenne,mint ők...még írni sem tudnak.

s**gfelyeknek....omg

Amúgy én se vennék,esetleg csak akkor,ha valamiért fontos lenne,h tudjunk kommunikálni.

2014. máj. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!