Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ismeri valaki a cseppcsengő...

Ismeri valaki a cseppcsengő nevű szerkezetet éjjeli bepisilés megszüntetésére? Bevált?

Figyelt kérdés
2012. nov. 2. 23:17
1 2 3
 1/23 anonim válasza:

bocs hogy ekezet nelkul...

ez valami olyan lepedo ami ha vizet erzekel sipol?


33 eves pasi vagyok, engem ilyen szoktatott le a bepisilesrol 6 evesen 1985ben. aakkor valami nagy talalmany volt, egy maszek feltalalo arul ilyen gepet.

a lepedo ala kellett tenni es ha egy csepp is erte sipolt mint allat.

sokan mondtak hogy biztos pazichologiai sokkot fog okozni ha megszolal ejjel de nem igaz. ugy kell a hangerot beallitani hogy felkeltse de ne ijessze halalra :)


de a lenyeg: anyuek anno megvettek es el is adtak 5 nap mulva mert ketszer szolalt meg es ennyitol el is mult az evek ota tarto bepisilesem! :)))

2012. nov. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi hogy irok de engem is érdekelne! Hány éves a kicsid?
2012. nov. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
5 éves kisfiú. Nagyon gondolkodom, hogy veszek egy ilyen csengőt, a kórházi kivizsgálás tortúrája előtt még valószínűleg megpróbálom. Rá kell csíptetni egy érzékelőt a pizsamára és érzékeli, ha pár csepp pisi kifolyt, és felébreszti a gyereket, hogy ki kell menni. Az interneten csak dicsérik, de azért még kíváncsi vagyok a tapasztalatokra.
2012. nov. 3. 13:34
 4/23 anonim ***** válasza:
Van egy barátnőm, már iskolásak voltak a gyerekei és még mindig bepisiltek éjszaka. Akkor kaptak egy ilyet, pár hét alatt megoldódott minden problémájuk.
2012. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,megrendelem. Remélem, beválik.
2012. nov. 3. 15:24
 6/23 anonim ***** válasza:
ha egy gyerek még 5 évesn is ágyba vizel, az orvosi eset, leginkább lelki okai vannak. Szerintem nektek is el kellene mennetek egy pszichológushoz előtte... Persze, lehet hogy szervi baja van, gondolom azért kell a kivizsgálás, de az a ritkább....
2012. nov. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:

Szia!

Nekünk Nagyapó vett egy "Dobd el a pelust, Elmo!" c. dvd-t, amit a 3 éves kislány megnézett, és már este szólt, hogy pisilni kell. Idén a húga 2 évesen kezdett leszokni. Most 2 év éss 4 hónapos, és már éjszakára sem kell pelus. Ha jól tudom, egy postán vette Nagyapó.

Esetleg, ha van a környezetben nagyobb gyerek, aki bilizik, az többször megmutathatná neki. Gyerek-gyerektől szívesebben tanul! Sok sikert!

2012. nov. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a nappali szobatisztasággal-ágytisztasággal nincs gond, rendesen pisil-kakil a vécébe, de éjjel nagyon mélyen alszik és emiatt nem veszi észre, ha kell.
2012. nov. 5. 16:51
 9/23 anonim ***** válasza:
Unokaöcsém 7 éves, még igen gyakran bepisil éjjel. Fogom ugyanezt ajánlani nekik. Ezt vhogy meg kell oldani.
2012. nov. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Megkaptam a csengőt, írok, hogy bevált-e.
2012. nov. 6. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!