Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kos anyuka, Nyilas kislányotok...

Kos anyuka, Nyilas kislányotokkal milyen a kapcsolatotok? Mindenféle korosztály érdekelne.

Figyelt kérdés
Az én kislányom jelenleg 2,5 éves, igen nagy harcokat vívunk egymással már most:)
2009. aug. 12. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Az anyósom Kos, a lánya Nyilas. Hát nem egy idilli anya-lánya kapcsolat, az biztos... De ezt ne vedd alapul, nekem sem tökéletes a viszonyom anyukámmal (apukámmal jobban kijövök), pedig mi nem Kos-Nyilas páros vagyunk. Rengeteget számít az aszcendens is, ha valóban érdekel hogy milyen a kapcsolatotok ez alapján, akkor érdemes lenne felkeresned egy asztrológust. De ne dőlj be semmiképp az általánosításoknak!!! Szóval azt azért ne hidd el, hogy a ti kapcsolatotok állandó harcból fog állni a horoszkópotok miatt. :))
2009. aug. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én kos vagyok, a 2 és fél éves gyermekem pedig nyilas. Igaz, ő fiú, de remélem nem bánod, ha válaszolok.

Nagyon szoros a kapcsolatunk, imádjuk egymást. Szereti, ha a közelében vagyok, de ez nem csoda, hisz születése óta itthon vagyok vele.

Szerintem a kapcsolat nem a horoszkópokon múlik, mert nevelhetem rosszul, verhetem, akkor nem fog szeretni, de nevelhetem szeretetben és odaadással is, akkor fog:)

2009. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindkettő tüzes jegy, ezért egyaránt igaz, hogy határozottak, erős akaratúak, robbanékonyak. Éppen ezért teljesen megértik a másik gondolkodásmódját, temperamentumát, viszont ahogy a mondás tartja: "két dudás nehezen fér meg egy csárdában". Mind a kettő irányítani szeretne, és a saját akaratát érvényesíteni.
2009. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát én ebbe a horoszkopos dolgokba nem hiszek

anyum vizöntö én kos és mi is vitázunk ha 2x elmond nekem vmit vagy kérdez már erösebben igerültebben válaszolok rá és ő is hasonló úgyhogy nem horszkoposdi ez az egész


15/l

2009. aug. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!