Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan alakul kapcsolatotok...

Hogyan alakul kapcsolatotok párotokkal közös gyermek születése után?

Figyelt kérdés

Szorosabb, lazább? Közelebb vagy távolabb kerültetek egymástól?

Mindenki véleménye érdekel.


2,5 éves kislány anyukája


2011. febr. 11. 11:47
 1/10 anonim ***** válasza:

Szintén hamarosan 2.5 éves lesz a kislányunk nekünk mondhatni nem változott ugyanolyan jó mint a gyermek elött volt.

Se veszekedés se vita nagyon jól megvagyunk.


17+6 kismama

2011. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6 hónapos babával,közelebb vagyunk egymáshoz,mint valaha.
2011. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a terhességem alatt eléggé megromlott, mert szerintem még nem volt felkészülve az apaságra. aztán egy darabig újra jó lett szülés után, majd egy éve gyakorlatilag már egyedül nevelem a lányom, mert a munkája végett alig van itthon, és most nagyon eltávolodtunk érzelmileg is egymástól, de a lányát imádja. Nem tudom még mit fog hozni a jövő..
2011. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jobb lett a párkapcsolatunk :) 2,5éves kisfiu anyukája.
2011. febr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A gyerekekkel teljesedett ki a kapcsolatunk. Nagyon jó apa és férj.
2011. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2 éves a nagyobbik gyerkőc, fél éves lesz a kicsi. Szomorú, de pont ennek kellene a legboldogabb időszaknak lennie az életünkben, gyakorlatilag öljük egymást. Minden szinten kihűlt a kapcsolatunk, de soha nem okolnám érte a gyerekeket. Imádja őket ő is, én is...
2011. febr. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3,5 éves a nagyobbik fél éves a kisebbik lányom. Távolabb kerültünk egymástól, kevés időnk van egymásra, a gyerekek minden időnket elveszik. Szeretjük egymást, szerencsére ezzel nincs gond, csak kevesebb időnk jut csakis kizárólag egymással foglalkozni, beszélgetni...de ez most egy ilyen időszak, a lányok még kicsit, és bízom benne, hogy idővel szépen visszaáll minden úgy ahogyan korábban volt.
2011. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

jobb lett a kapcsolatunk, bár előtte sem volt rossz.

igaz, hogy kevesebb időnk van egymásra, de mi pl elalvás előtt mindig beszélgetünk valamennyit, kinek milyen volt a napja, van-e ami nyomja a szívét ilyesmik.


igaz vannak időszakok, amikor fáradtabb vagyok, mostanában kicsit ki vagyok merülve, vagy inkább befásultam, kicsit nyomaszt a hétköznapok egyhangúsága. imádom a gyermekem, de kell egy kis kikapcsolódás.

most tervezgetünk valami jó kis programot, mert ránk fér a feltöltődés.


amúgy nem hittem volna, hogy a férjem így fog a gyerekhez állni, pozítívan csalódtam benne.

2011. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nálunk a helyzet katasztrófa. 2,5 éves a fiam, az apjával gyakorlatilag egy szót sem szólunk egymáshoz egész nap, ha otthon van. A gyerek is csak a számítógép előtt ülve látja az apját. Pedig anno ő akarta jobban a gyereket, én hezitáltam. A fiamat imádom, szeretem, de az apját szívesebben látnám az ajtón kívül.
2011. febr. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nálunk eléggé megromlott. Talán nem is ez a megfelelő szó. Inkább ellaposodott.

Egyrészt a pénz miatt, mivel amit anno mozira, szórakozásra költöttünk, azt most inkább a családunkra költjük. Így sok olyan program kiesik, amik közben nagyon jól éreztük magunkat, egyáltalán volt valami amit közösen csináltunk.

Másrészt sokat dolgozunk mindketten, mire hazaérünk nincs nagyon időnk egymásra. Örülünk ha a gyerkőcre van elég idő.

Lecsökkentek az ölelések, összebújások, együttlétek.

2011. febr. 16. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!