Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Tényleg ártalmas gyerekeknek...

Tényleg ártalmas gyerekeknek a trambulin?

Figyelt kérdés
2012. nov. 6. 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Ha kiesik belőle, akkor biztos. Miért is lenne ártalmas???
2012. nov. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem is hallottam még róla, hogy ártalmas lenne. Sőt a napokban olvastam utána, hogy mennyire jó. Csak kedveződolgokat írtak róla.
2012. nov. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel ártana?
2012. nov. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is van.Eggyel több ok a mókára,testmozgásra.Fiam imádja.

Mondjuk az ízületeinek inkább jobb,ha ebben ugrál,mint a kemény betonon...

2012. nov. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is venni akarunk ilyet a lányomnak tavasszal. Imád ugrálni. Miért is ártalmas? Szerintem meg éppen fejleszti az egyensúlyérzéket.
2012. nov. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Gyermekeimnek szerettünk volna venni, de ahogy olvasgattam, ezt találtam:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2012. nov. 6. 14:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyeséget életemben nem olvastam meg, a válaszadó nagy kamu gép. A belső szervek rögzítve vannak, nem tudnak elmozdulni. Az inszalagszakadas oké, az előfordulhat-futás közben is....
2012. nov. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Hehehe....Ne vegyél be mindent, főleg ne ilyen bődületes baromságot ! (Bocsi, hogy így írom, de eléggé idegesít, hogy egyesek ilyen hülyeséget terjesztenek a trambulinró- isl).

Egyébként a trambulinon való ugrálás - és minden forgó, pörgő, hintázó mozgás beszédindító.

2012. nov. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!