Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két kis korkülönbségű gyerkőc...

Két kis korkülönbségű gyerkőc mellé nagyobb kihagyással a harmadik?

Figyelt kérdés

Pl. 9-7 évesek mellé egy kistesó? Tapasztalatok? Örültek a nagyok? Milyen kapcsolatuk lett egymással? A kicsi mennyire lóg ki a sorból? Nem olyan- e mintha ő egyke lenne?

Köszi!


2012. nov. 6. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nővérem 3 évvel idősebb nálam, húgom 6 évvel fiatalabb. Mi örültünk, persze a testvéri veszekedések megvoltak. Talán annyi negatívum volt, hogy a húgom egy kicsit mindenből kimaradt, amit mi a nővéremmel együtt csináltunk. Egy egyetem vidéken, együtt buliztunk, stb. Akkor ő még túl fiatal volt pl a bulizáshoz, mire elég idős lett már mi éreztük magunkat túl öregnek.
2012. nov. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

De sztem majdnem pont olyan, mint ha ő egyke lenne. Ez a van is testvér meg nincs is állapot szerintem. Bár ha arra gondolok, hogy a 7 évvel fiatalabb öcsémmel mennyire jól megvagyunk, megcáfolom magam. Igaz, neki inkább amolyan pótmama voltam mióta elvesztettük az anyukánkat.

Mindenesetre mi úgy tervezzük, hogy ha a meglévő 2 kicsi után még valaha vállalkozunk babára, akkor megint legyen 2 egymás után. Most 16 hónap van közöttük.

2012. nov. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk pont ilyen felállás volt. Semmi probléma nincs.
2012. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Unokatesóméknál így volt.7éves fiú,5éves lány és lány baba.Amíg gyerekek voltak a két lány nagyon jól elvolt és a fiú is a barátaival.Amikor kamaszok lettek,akkor a két nagyobb volt jól el és a kisebb mellőzése megrontotta a két lány kapcsolatát.Jelenleg a fiúnak családja van,a középső lány éli világát és a kamasz lánnyal "ölik" egymást.Lehet,hogy a szülők is tehetnek róla,mert mindig ajnározták a legkisebbet.
2012. nov. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nagylányaim 10 és 9 voltak mikor megszületett a kistesó.Most 3,5 éves a kicsi és imádják egymást.Nagyon szeretik a nagyok .Rengeteget tanul tőlük,egyáltalán nem lóg ki a sorból.Ha csak tehetik keresik egymás társaságát,szeretnek vele még babázni is. :)
2012. nov. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4 éves fiam és 2 éves lányom van. Anyagiak miatt 4 év múlva tudnánk vállallni a harmadik babát. Ha nem a pénzen múlna egy év múlva szülnék.
2012. nov. 7. 21:54
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! 11 ès 8 èvesek a lànyaim ès 10 hònapos a kisfiam. Nagyon szeretik a kicsit.
2013. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!