Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik babás anyukák? Nem...

Harmadik babás anyukák? Nem ijedtetek meg a még nagyobb felelősségtől?

Figyelt kérdés
Én most tudtam meg, hogy a harmadik babámat várom. Örülök és félek is egyben, pedig tervezve volt.
2009. szept. 27. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Dehogynem :)

Igaz, még mindig "csak" várom, 35 hetesek vagyunk. Az első 12 hét nem az örömről szólt, pedig terveztük, hanem a pánikról, hogy úristen, mi hogyan lesz. De aztán megnyugodtam, most már nagyon-nagyon várjuk.

2009. szept. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor megláttam a 2 csíkot a teszten, olyan volt, mint amikor egy lapáttal hátba vágnak. :-)) 3 baba volt a terv csak egy kicsit később. Az elején én is kétségbe estem, de elmúlt. Nem mondom, hogy nem nehéz 3 gyerekkel, de ez is megoldható, csak jól kell szervezni az életet. Persze ma már nem bánom, hogy hamarabb tette le a gólya!!
2009. szept. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
26.hétben járok a 3. babával és majd kiugrok a bőrömből annyira várom már,hogy itt legyen köztünk:)Én kicsit a középső gyerek reakciójától tartok(lány)és valóságos kis ördögfióka:))4 éve nem alszom de gondolom még 4-et nevetve kibírok!Bizony 3-szoros felelősség de 3-szoros öröm is:)))
2009. szept. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is a 3. babát várom, a 25. hétben vagyok. Fiam, lányom van, ő kislány lesz. Már alig várjuk. Igazából ha a kettő felnő, még mindig nem maradunk egyedül...
2009. szept. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!