Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Óvónő vagyok, kislányom...

Óvónő vagyok, kislányom jövőre megy oviba. Férjemmel azon gondolkozunk, hogy jó ötlet- e, ha oda fog oviba járni, ahol én dolgozom?

Figyelt kérdés
Ha oda járna, akkor nem tudna megkezdődni a 'természetes leválás', mert otthon is ott vagyok, meg az oviban is? Mit gondoltok? Pozitívum, negatívum?

2012. nov. 6. 20:46
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mindenképp abba az oviba vinném, de másik csoportba. Így elég közel van, de elég távol is. Valamint ha pl sokáig kell maradnod, mert sok gyereket csak az utolsó pillanatban visznek el, nem kell neki is nélküled dekkolnia késő délutánig máshol. :)
2012. nov. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Barátnőm ebben a helyzetben volt!

Az ovi két felében voltak, ha meglátta a kosfiú az anyját, sírt rítt utánna!

Az udvaron nem tudta levakarni magáról a fiát, az mindig a köpenyét, kezét fogta, és követte.

Átíratták másik oviba következő évben.

2012. nov. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

ha van másik kiscsoport akkor oda vinném, nem a sajátomba. Ha nincs másik kiscsoport (vagy vegyes ahova befér életkorilag) akkor másik oviba járatnám. Nálunk a fiamnak az ovis csoportjában is van egy kislány akinek az anyukája a mellettük levő csoportban óvónő, semmi zavart nem okoz ez náluk, a kislány megértette hogy ő ide jár, anyu meg ott dolgozik.

A lányom csoportjában pedig egy kisfiú van akinek az óvodavezető az anyukája. Tehát helyben vannak, de ténylegesen nem a szülő az óvónénijük.

2012. nov. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szia. Kicsit furcsállom,hogy óvónő létedre ilyenen gondolkodsz. Mi a férjed és mi a te hozzáállásod? Te szeretnéd,hogy a kislányod veled járjon? Óvónő volt anyukám,az ő csoportjába jártam.
2012. nov. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Szia!Én abba az oviba jártam(csak másik csoportba),ahol anyu volt óvónő.Nem szerettem!Mindenről tudott rögtön (ha nem aludtam,ha rosszalkodtam,ha bármit csináltam)!Mikor nagycsoportos voltam,akkor már alig mertem bármit is csinálni az oviban.Alig vártam,hogy iskolába kerüljek!

Magamból kiindulva biztosan másik óvodába vinném a gyerkőcöt!

2012. nov. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem tudok negatívumot, legalábbis látható jelét nem láttam soha, pedig 2 óvónénink is hozta a gyerekeit az óvodába. Ugyanúgy bántak az ő gyerekükkel, ha kellett rászóltak, nem volt kivételezés, abszolút nem vette észre egy kívülálló szerintem, hogy ők anya-fia, ill. anya-lánya. 3-3 éven át tökéletesen működött a dolog. Azóta a gyerekek már iskolások, önállóak. Én nem vinném máshová.
2012. nov. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia! az én keresztanyám óvónő és abba az oviba járt a gyereke is csak másik csoportba. Állítólag rengeteget sírt mire megszokta. A gyerek az egyik csoportba anyu a másikba. Nos azóta eltelt 20év. Keresztanyám még mindig ott dolgozik csak irodán és az én fiam kezdett ott szeptemberben. Neki viszont jó volt még beszokás idején, mikor hiányoztam vagy egyedül érezte magát beszaladt kerihez. Azóta is be-be néz ha az udvaron játszanak. Én pedig egy másik oviban húzom az igát.:)
2012. nov. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!