Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ekcémás kisgyerekek anyukái,...

Ekcémás kisgyerekek anyukái, ti mivel kenitek az arcát, mielôtt a hidegre kimennétek?

Figyelt kérdés

Milyen krémet használtok az utcára, hogy a hideg ne vágja haza, az amúgy is ekcémás kis bôrét? Fôleg a reggeli fagyos levegôre gondolok. Nekünk 7-kor kell indulni a bölcsibe, amikor még jóval hidegebb van. 3 éves lesz decemberben a lányom.

Elôre is köszi mindenki válaszát.



2012. nov. 7. 06:19
 1/6 anonim ***** válasza:
nekünk a doki a gyógyszertári fürdetőt ajánlotta hidratáláshoz, bejött. Igaz, ő azzal is fürdik, így még csak pluszba sem kell venni.
2012. nov. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én a dm-es babylove babaápoló tejet használm a testére, szoktam ezzel kenni a szeme alatt is. Mandulaolaj és sheavaj van benne, én szeretem. De van ennek kifejezetten kéz és arcápolója hideg/eső ellen, csak az szerintem túl hamar beszívódik, nem olyan zsíros, inkább csak kézre szeretem, mert utána nem marad olajos csúszós.

Ha úton vagyunk és látom, h száraz a szeme alatt, akkor forever-ös aloe lip-et szoktam rá kenni, az mindig van a táskámban. Ha kiszárad a szám, nekem pikk-pakk meggyógyítja, és úgy látom a fiam bőrének is jót tesz. (A többi ajakápoló szerintem semmit se ér.)

2012. nov. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász által kevertetett zsírozót használjuk. Egy nagy tégellyel kb. 350 forint.
2012. nov. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Shea vajjal, én magamnak is ezt használom zimankóban, szélviharban. "Tisztát" vegyél, ha ezt választod, főleg ha ekcémás a kicsid.
2012. nov. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi szintén shea vajat használunk mint az utolsó válaszoló.Én is,és a fiamnak is ezt használom.Pont tegnap érkezett meg a másik tégely,mert elfogyott.Imádjuk.Testápoló helyett is szintén ezt kenjük.

De fontos hogy tényleg tiszta shea vaj legyen,tehát ne olyan krém,amiben állitólag shea vaj is van...én a mannaszappan-ról rendelek,nem olyan olcsó,de nekem minden pénzt megér ha használ,és nem kell szteroiddal kennem a fiam bőrét,és ez végre használ!(100ml-2500 ft,de nagyon sokáig elég,mert nagyon kevés kell belőle)

2012. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi mindenki válaszát. Van itthon shea vajunk, MosóMami Kft terméke, finomítatlan, de pl az ekcémájára semmit nem ér. Nálunk ételallergia okozta ekcéma van és ha nagyon bedurran, akkor csak doki néni által felírt szteroiddal kevert krém hatásos. Mivel diétáztatom, így szerencsére jóval kevésbé ekcémás a bôre, de szegénynek az allergia mellett a száraz levegôvel és a rossz minôségû vízzel is küzedenie kell :-((( Mindenesetre reggeli hideg-fagyok ellen bekenem az arcát shea vajjal, ártani biztos nem ártok neki.

Köszönöm nektek.

2012. nov. 8. 05:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!