Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lego szakértők vannak itt?

Lego szakértők vannak itt?

Figyelt kérdés
kisfiam most lett 4 éves és a duplo helyett már a rendes lego készletet szeretném venni neki Karácsonyra,Télapóra. Amire az van írva hogy 4+,az összeépíthető a többi legoval,pl.: a lego city-vel,mert ott láttam olyanokat,amit élvezne is,mint a bánya,dömper,teherautó,stb...mert a 4+os olyan máshogyan néz ki,mint az 5 éves kortól használhatóak,remélem érthető,köszönöm!
2012. nov. 7. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem 4 évesnek már simán jó az a lego, ami 5éves kortól ajánlott...sőt!!!A dobozban van útmutató, tehát meg tudja csinálni. :)
2012. nov. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyiban néz ki másképp, hogy a city-ben vannak speciális elemek (pl. ferde oldalú), a 4+-os pedig általános építőkockákból áll. Kompatibilisek egymással.
2012. nov. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden Lego kompatibilis egymással. De leírom a saját tapasztalatomat, mielőtt beleugranál a megvásárlásukba. Nekem 4 és fél éves a kisfiam, Legot kapott a szülinapjára. Mi a 650 darabosat vettük neki, a keresztapjáék pedig egy Lego city tűzoltóautót. Azt összeraktuk, de nem igazán tud vele játszani. illetve tologatja de maga a Lego lényege szerintem az, hogy építse, fejlessze a fantáziáját, szedje szét, rakja össze stb... Eleve az ilyen darabokat nem könnyű összerakni, egyedül biztosan nem tudja még. A nagyszülőktől kapott pénzen vettünk még egy 600 darabosat neki és egy olyan készletet amikben ajtók, ablakok vannak és ezzel fantasztikusan jókat játszik. Garázst, házat, alagutat épít. Órákig elvan vele. Külön öröm, hogy a 2 éves öccse is kezd beszállni az építésbe, így szépen eljátszanak együtt.
2012. nov. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,még nézegetem én is,most épp az árakat hasonlítom össze..utolsónak:milyen 600 db-osra gondolsz? amelyik az alapkészlet,csak kockák? az ajtókat,ablakokat láttam meg dobozos deluxe készletet is.még gondolkodom rajta,meg elmegyünk itt a Régióba,kinézem,aztán neten megveszem.igazából a bánya,vasút,dömper,kamion,szemétszállítókat néztem,valamelyik ezek közül
2012. nov. 7. 13:56
 5/7 A kérdező kommentje:
még nem akartam elküldeni..szóval ezek közül 1-2 db+ kockák+alaplap,így nézne ki.remélem jó döntés,akkor a 4+ost nem érdemes megvenni?
2012. nov. 7. 13:58
 6/7 anonim ***** válasza:

A 600 db-osnak a száma 4628 Ez: [link]

A 650 db-os pedig 5549 [link]


Ezekre az van írva, hogy 4+-os, de nem ezt néztem, hanem, hogy jó sok elem legyen :)


Ezek csak kockákat tartalmaznak, az alaplapokat külön vettük meg. Ez a kettő így együtt már akkora mennyiség, hogy jól tud velük építeni.


Szerintem ahogy leírtad, hogy miket szeretnél biztosan jó választás lesz :) A régióban pedig pár hete épp legó akció volt. Ott szoktam én is vásárolni :)

2012. nov. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen,már kezd körvonalazódni a dolog!
2012. nov. 7. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!