Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3-3,5éves fiúnak érdemes-e...

3-3,5éves fiúnak érdemes-e megvenni? Másfajta kockánk van azzal ügyesen épít vagy egyfajta kocka elég? Vélemények? Htt

Figyelt kérdés
Http://shopping-all.hu/ unico kocka maxi 50db.
2012. nov. 8. 14:36
 1/6 anonim ***** válasza:
nem jó a link
2012. nov. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én tavaly ilyet vettem a fiamnak:

[link]

Ehhez még megvettem az alatta lévő kis farm építőjátékot, abban van figura, állatok.

Idén is ezt fogom bővíteni, vagy a nagy farm szettel, vagy a Maximilian Families vasútállomással.

Ha nektek már van egy fajta (dublo), akkor érdemesebb azt bővíteni. A fiamnak még fa építőkockái vannak, azzal is szeret játszani, garázst épít az autóinak, de ez az építőkocka is jó szerintem, mert azért a finommotorikát is fejleszti, hogy össze kell rakni a kockákat).

2012. nov. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2012. nov. 8. 14:46
 4/6 A kérdező kommentje:
2012. nov. 8. 14:53
 5/6 A kérdező kommentje:
ilyenünk van,mint a második linken ami van.
2012. nov. 8. 14:54
 6/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Ezek azok a nagy kockák, ugye?

Ami én linkeltem neked, azok olyanok, mint a dublo (kompatibilisek is, csak jóval olcsóbb). Tehát azért egy 3 évesnek már vennék kisebb kockákat, de még a lego túl kicsi nekik. Ezek viszont pont a kezükbe valók.

2012. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!