Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmok. Vajon érdemes felfogni...

Renji7575 kérdése:

Álmok. Vajon érdemes felfogni őket egy célként vagy inkább csak egyfajta gyerekes ámbrándok?

Figyelt kérdés

Üdv! Gyermekkoromban mindig a villyan szerelés, az elektronika mindig ezek érdekeltek és most hogy immáron 2. szakmát próbálom kiismerni úgyérzem kezdek kinőni az álmodozásbol. Eddig azért nem mehettem villanyszerelőnek mert csak 10. osztályban indul.. énmeg viszont nemvagyok 9.-es:( (MÉG). Az 1. szakmám a gépészetet azért hagytam ott mert hallottam hogy 9.-be indul egy villanyszerelői szakma erre kiderült csak átverés az egész.. Most fűtésszerelőként próbálok boldogulni de fogalmam sincs hogy az előre hozott szintvizsga miatt maradhatok-e.

Szerintetek mi a jobb? Egy szakma amitöl mocskosabb lesz a kezem.. vagy egy szakma ahol egy régi álom válik valóra?

Kergessem az álmokat vagy hadjam elmenni azzal a céllal hogy valószínűleg jobb lesz így.. Fogalmam sincs mit tegyek és anyám már igen csak nyaggat hogy maradjak ott ahol vagyok. 16L



2012. okt. 19. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne add fel az álmodat.Olyat kell tanulni,amit utána szívesen csinálsz majd,és meg is tudsz belőle élni.Nem hátrány,ha az ember több dologhoz is ért.Szép sorban szerezd meg a felsorolt szakmákat,aztán mindig azt vedd elő,amelyikkel többet lehet keresni.
2012. okt. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én csak az előttem szólót támogatnám! :) Egyszer élsz, tehát mikor követhetnéd a gyerekkori álmod, ha nem itt és most? ^_________^
2012. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem villanyszerelőnek lenni nem olyan elérhetetlen álom, már azt hittem, hollywoodi sztár akarsz lenni v. ilyesmi. Vágj bele!
2012. okt. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:))
2012. okt. 28. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:
a te életed, magadnak kell megfelelned. kövesd az álmaidat :)
2012. nov. 2. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!