Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ajándékot terveztek...

Milyen ajándékot terveztek 2-3 éves gyermeketeknek karácsonyra? Hátha tudunk meríteni egymás ötletéből!

Figyelt kérdés
:)
2012. okt. 31. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Babakonyha, szobacsúszda, gyurma, kifestők. Nálunk 5 héten belül

van Karácsony, szülinap és névnap ezért van ennyi féle ajándék.

2012. okt. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom még csak 20 hónapos lesz karácsonykor. Nálunk kifestő, zsírkréta, babakonyha, orvosos szett, könyvek, ugráló csacsi, takarító szett (lapát, felmosó, porszívó...), baba, babaágy, babakocsi, dömper lesz a fák alatt. Ezeket nem csak tőlünk kapja, a rokonok ötleteit is leírtam.
2012. okt. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem 2,5éves a kisfiam. Én is erősen gondolkodok még,hogy mit kapjon Karácsonyra. :)


Már vettem neki egy hatalmas autós szettet. Tescoban 2000ft volt. Legalább 20db nagy/közepes méretű autó van benne.


Amit mindenképp akarok venni neki, az egy vonatpálya vonatokkal. Vagy csak vonatokat, ezt még nem tudom. Barkácsos cuccra is gondoltam.

Anyukámnak azt mondtam, hogy Zhu Zhu hörcsögöt vegyen hörcsöglakkal. :))

Illetve mesekönyvet 100%,hogy kap. Állatos, az biztos.

A többin még gondolkodom,és én ispróbálom ellesni más ötletét! :)

2012. okt. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam júliusban töltötte a kettőt. Nagy rajongója Tűzoltó Samnek így adva lenne az ötlet, csak nem nagyon kapható. Egy net áruházban találtam egy-két dolgot, onnan egy polár takaró esélyes, ami alváshoz is jó lenne, meg ágytakarónak is. Párom nézeget angliai weboldalakat, ott egész jó áron vannak ilyen játékok, csak a szállítási költség dobja meg nagyon. További ötleteink: Eichorn vonatkészletéhez állomás, új vonat ( Thomast is szereti, és most folyton vonatozik, viszont ezt tovább tudná használni, mintha Thomas licences játékot vennénk. Tesco katalógusban láttam tűzoltó állomást, autószállító kamiont. per pillanat ennyi az ötlet, aztán meglátjuk majd mi kerül a fa alá.
2012. okt. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Játékkonyha és hozzá még valamik. Kávéfőző, mikró, étkészlet+csöpögtető, mosógép, mosogatógép. Ezek közül kap még 2 v 3-at.
2012. okt. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Négy éves kislányunk van, ő Barbie ruhákat fog kapni és egy Barbie autót. Rokonoktól és ismerősöktől könyveket szoktunk kérni, meg kirakósokat, fejlesztő játékokat.
2012. okt. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2 éves lányomnak Duplo állatok + bogyó és babóca könyv. 4 éves fiamnak tesco vasút szett
2012. okt. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Nekem kislányom van, márciusban lesz 3 éves. Eddig is szeretett énekelni, de amióta bölcsibe jár, tanult sok mondókát, és dalt. Van egy igazi kínai gagyi babazongorája, mert amíg kicsi volt, csak csapkodta, dobálta, ezért nem akartunk drágábbat venni, azt szokta nyomkodni, és énekel mellé. Gondoltuk lecseréljük egy gyerek szintetizátorra. Mát ki is néztem, van hozzá mikrofon is. :)

Ezenkívül olyan építőjátékot, mint a Duplo, csak olcsóbb, van farmos, és állatkertes, még nem tudom melyiket választjuk.

Szereti az olyan könyveket, amik oldalán gombok vannak, elemes, és zenél, vagy hangot ad ki.

Meg láttam babaházat, nem komoly, kisebb és olcsóbb, mint a Barbie házak, de nagyon aranyos!

Ezeket mind ezen az oldalon találtam, nagyon jó áron vannak a játékok:

www.tulli.hu

Hátha, nem ismeritek, és Ti is találtok kedvetekre valót! :)

2012. nov. 1. 13:08
 9/12 A kérdező kommentje:

Nekünk van babakonyhánk, szerintem nagyon jó választás a kislányoknak, az enyém nagyon szereti, tavaly Karira kapta, de nem unta meg.

Az ugráló csacsi nekem is tetszik, meg a takarító, és orvosos szett is. Lehet ezek is bekerülnek a repertoárba, lehet válogatni a családnak is.. :)

A Tescoban van olyan szett 800Ft-ért, amiben van 2db játékbabára való pelus, és 2db flakon, az egyik púder, a másik krém. Jó pofa, lányom szereti pelenkázni a babáit, plüsseit.. :)

2012. nov. 1. 13:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Pénztárgép, gyurma, orvosi táska, könyvek, Mega Blocks (ezt már megkapta), és még valami fejlesztő játékot akarok nézni.
2012. nov. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!