Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi idős korában kell a...

Mennyi idős korában kell a gyereknek külön szoba?

Figyelt kérdés
Úgy értem, amikor már igényli, használja. Nekünk 1+ fél szobás a lakásunk, most még a hálóban alszunk mind a hárman, a gyerek külön ágyban, de szó szerint csak aludni járunk be. Az egész életünk, gyerekestől a nappaliban zajlik. És momentán egyáltalán nem igényli a külön SAJÁT szobát, mindig ott játszik, ahol mi vagyunk. Soha nem megy be egyedül játszani, pl...
2012. nov. 8. 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Húú, én már alig emlékszem mikor lett külön szobám. Előtte az anyáék hálószobája volt, de ők egy szinttel lejjebb költöztek, én megkaptam az övékét, a tesóim meg továbbra is egy szobában aludtak. Kb. 12-13 éves lehettem. Előtte igazából én nem is akartam, anyáék ötlete volt, de egy pár hónap után annyira megszoktam, h nem is értettem miért nem nekem jutott ez eszembe. Amikor a tesóimnak is külön szobája lett akkor 13 és 10 évesek voltak, bár erre sem emlékszem pontosan, +/- 1 év. A mi családunk alapján szerintem a kamaszkor kezdetén van értelme a külön szobának, akkor alakul ki erre igazán az igény. Előtte pont az volt a jó, h mind a hárman egy szobában aludtunk.
2012. nov. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
úúú, bocsi, gondolom nem ilyen korú gyereked van mint amire először gondoltam. a pici gyerekkoromra már tényleg nem igazán emlékszem. vhogy rémlik h ovisként már külön szobám volt, amit szépen fokozatosan megosztottam a testvéreimmel.
2012. nov. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
iskoláskortól nem árt, gondolom, de a miénknek nem lesz, mert nincs több szoba.
2012. nov. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy 5-6 éves kortól már biztosan igényli. Az én fiam sem használja a szobáját, mondjuk ő még csak 2,5 éves.
2012. nov. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi már 1 éves kortól külön szobába helyeztük mindhármukat. De ovis kortól már mindenképpen kell egy külön (vagy a tesókkal közös) szoba.
2012. nov. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%

fiam születésétől külön szobában alszik,most három éves.nekünk ez vált be.én nem tudnék aludni együtt velem,inden sóhajra,fordulásra felébredek.az meg senkinek nem jó,ha nem tudom magam kipihenni.ő meg nagyon jól alszik egyedül,soha nem volt alvásgondunk,egyedül alszik el több,mint 2,5 éve.

nyaraláskor egy szobában alszunk,nekem az rémálom,nem pihenek semmit

2012. nov. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!