Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Adnatok ötleteket, hogy egy 3...

Adnatok ötleteket, hogy egy 3 eves kislanynak mit lehetne egy saját kezüleg készített adventi naptar egyes napjain ajándékként adni? Matrica, kis karkötő, hajgumi, ilyesmi. Nem csoki, azt max.1-2 napra akarok.

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 18:15
 1/10 anonim ***** válasza:
lehetne mondjuk ha lenne puzzle ami olyan nagyobb keményebb lapokból áll és ha mind összegyűlik a naptárból akkor ki tudja rakni
2012. nov. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jo otlet, de majd csak 1-2 ev mulva, mert ahogy ismerem a lanyom, nem lenne turelme kivarni, hogy elteljen a 24 nap. Most inkabb meg kis aprosagokra gondoltam, aminek rogton, ott tud orulni, mikor kibontja. de koszonom szepen, ezt elraktarozom:)
2012. nov. 10. 18:21
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem amiket felsoroltál tök jók,főleg ha egy vérbeli kis kisasszony a lányod :)! Hajcsatokat is lehetne neki,meg szerintem ha van olyanod,hogy régi kinder tojás ajándékok amiket nem ő kapott hanem neked volt anno vagy ismidnek akinek a gyereke kicsiként gyűjtötte,akkor az is jó,mert nekem unokahúgom februárban lesz 3 éves és imád ezekkel játszani :).Na meg hát az ilyen kis csajos dolgok,mint amiket te is felsoroltál.Sőt láttam olyat is,hogy babaparfüm ,ilyen kis tuttifrutti illattal,hát az valami döglesztő é tud anyával együtt szépítkezni :). Remélem sikerült tippeket adnom és hasznodra váltak :)!
2012. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Menj be egy kreatív boltba, ott van sok féle apróság.

Én vettem a lányomnak tavaly (akkor volt 3 éves) mindenféle apró cuccot, amiket ki kellett festeni, mázolnia, és azok lettek a karácsonyfára akasztva.

Pl. hungarocell fenyőfa, amihez vettem festéket, gyöngyök, fa fenyőfa alakú lap, amit szintén kipingált.

és csupa az ő keze munkája volt a karácsonyfa díszei. :)

a sok bolti dísz elő sem került.:)

klassz kis készülődés a karácsonyra.

2012. nov. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bár fiaim vannak, de olyat készítek, hogy lesz egy kis faág vázába téve és apró csomagocskákat készítek rá. Akár gyufásdobozból vagy csak úgy mikulászsák szerűen összefogva. Ezekbe apró ajándékokat teszek: pici autó, rágó, cukor, stb, Lánykádnak lehet hajcsatt mini baba stb.

Minden dobozka meg lesz számozva és úgy bonthatja fel. Mát vannak hozzávalóim, de bele kell húznom hogy készen legyek :)

2012. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hütőmágnes, karácsonyfadísz.
2012. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1-1 színes ceruza,vagy zsírkréta szétbontva. Lehet nyomtatni karácsonyi kifestőt, vagy hajtogatható angyalkát.

[link]

2012. nov. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A boltoknál vannak ezek a 200 Ft-os színes figurás gumigolyók. Szappanbuborék-fújó. Színes ceruza, filctoll, nyomda több napra szétosztva (hobbiboltban 1-1 db is van).

[link]

Itt jobb oldalon tudsz szűrni. A 0-2500 Ft kategória első jónéhány találata párszázas.

2012. nov. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1-2 db lufi. Kiveszi, te gyors felfújod neki és már lehet is vele játszani :)
2012. nov. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Minikonyvek vannak benne, amit a karacsonyfara is felakaszthatsz.

Egyebkent: valami kozos programra szolo "meghivo", pl Meki, jatszohaz, mini My Little Pony jatek, gyurma,

2012. nov. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!