Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire jó a szoptatási karkötő?...

Mire jó a szoptatási karkötő? Használtatok már ilyet? Higyan működik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Még nem is hallottam róla??Mi ez??Már megint valami bizbasz amit rá lehet sózni újdonsült anyukákra???
2011. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Off: Ha ezt felveszem talán több lesz a tejem? Vagy mire való?
2011. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy szilikon karkötő aminek egyik oldalán a jobb másikon a bal felirat olvasható, így mindig tudod melyik mellből szoptattál utoljára és hogy mennyi ideig, azt meg valami tologatós bizbasz a szélén mutatja. Szerintem egy marhaság, néha a fáradtságtól én is elfeljtettem már hogy hohohó melyik mell is jön, de hát istenem, vagy több van az egyik mellben, vagy közben beugrik hogy hupsz az előbb is ezen a karomon feküdt a gyerek, nem hiszem hogy 60-as IQ felettieknek szüksége lenne ilyen karkötőre.
2011. okt. 10. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :))

Az a helyzet, hogy az egyik közösségi oldalon "napi" akcióban van ma, innen a kérdés. Bár már több mint 2,5 hónapja nem szoptatok, de azért kíváncsi voltam, mi ez, hogy használják, stb...

Viszont egy nagy butaságnak tartom, mert az utolsó válaszoló is ahogy írta, lehet azt érezni, hogy melyikben van több tejcsi. :))

2011. okt. 10. 21:01
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú most lehet, hogy hülyének gondoltok, de nekem kellett egy karkötő, amit arra a kezemre tettem, amelyik mellből kell etetnem. De gyakran elfelejtettem áttenni :))) Pedig az IQ-m 60 feletti, csak rettentő szórakozott vagyok és nem nagyon felszült a mellem (már a második gyereket szoptatom, de nagyon ritkán feszült).
2011. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha valakinek nincs túl sok teje és a fáradtságtól készen van, hasznos lehet. Én általában úgy tudtam, hogy melyik mellem következik, hogy szoptatás után mindig felírtam egy füzetbe, mikor és melyik ciciből evett. Sajnos elég kevés volt a tejem, ki kellett egészíteni a kezdetektől, tehát nem lehetett érezni, melyikben van több.
2011. okt. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én meg a szopi végén rátettem a fotel karfájára a kendőt amit a baba feje alá használtam, innen tudtam, hogy mikor melyik oldal következik... pedig én is 60 feletti IQ-s vagyok, csak éppen hullafáradt voltam és teljesen dekoncentrált. A cicin se mindig éreztem ám, hogy tele van-e , ugyanis a lányom másfél óránként szopott éjjel-nappal egészen háromhós koráig, (mielőtt megkapom a szokásos leszólást még hozzáteszem, hogy mivel korababa volt, nem lehetett tolni az időközöket, vagy nem megetetni és örültem, hogy tud végre szopni...)
2011. okt. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én egy sima karkötőt használok erre a célra, de sztem hajgumi is megteszi. Aki tapintással meg tudja állapítani, hogy melyik mellében van több, az örüljön neki. Az én mellem nem ilyen és nagyon jó szolgálatot tesz a karkötő!
2011. okt. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok! :)

Senkit sem nézek le, félreértés ne essék! Én is hulla voltam, sőt még vagyok is, mert az én picim 6 hétig volt sárga, és az első 2 hétben 2 óránként etettem éjjel-nappal, utána 3 óránként még 3 hétig. Szóval nem könnyű.

De most én még az első gyereknél éreztem, hogy melyik mellben van több. Ki tudja, lehet hogy a második gyereknél már nem fogom. :)

2011. okt. 11. 19:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Én írtam a 60as IQt, de nem bántásból, mint írtam néha én se tudtam már melyik mell jön, de a kérdésre válaszoltam, meg aztán azt gondolom, hogy mint amiket ti is leírtatok meg lehet valahogy jegyezni, nem kell ehhez pont ezt a karkötőt megvenni, én úgy gondolom ez is csak lehúzás az áruházak részéről, valami amire lehet költeni, holott egy otthoni karkötő vagy karóra vagy jegyzet füzet is megteszi.
2011. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!