Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hajgumi vagy hajcsat...

Milyen hajgumi vagy hajcsat ami megtartaná kislányom vékony haját?

Figyelt kérdés
Minden kicsúszik belőle pár percen belül, de levágni meg nem szeretném neki.
2011. jan. 31. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Fodrászkellékesnél szokott lenni szilikonos hajgumi pici méretben is, ez szerintem jó lenne. Nap végén csak simán kivágod a hajából, nem kell bogozgatni. Az 50db-os kb. 150ft szokott lenni.

A hajcsat szerintem még hamarabb kicsúszik.

2011. jan. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kis "krokodil csatokat", ilyen kis két oldalról összenyomható, csipesz szerű hajdíszeket sok méretben lehet kapni, a legkisebb akkora, mint egy babszem.

Ezzel jól össze lehet fogni.

[link]


Belinkeltem egy képet, ilyenre gondoltam, csak persze kicsiben. Minden 100ft-os boltban lehet kapni.

2011. jan. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:( Na feszt nem azt adja ki a link. Az oldal legalján van, zöldes színben.
2011. jan. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak is ilyen vékonyka de hosszú haja van. Én találtam rendes hajgumit, ami pici és vékony, és az tökéletesen megtartja, illetve a csitt-csattok is. 8 hónapos
2011. jan. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sajnos a krokodilos csat sem vált be.


Megnézem ezt szilikonosat hátha.Az a baj hogy vékony és még kevés is nagyon sok kihullott neki (hajas baba volt) és most kezd újra sűrűsödni. :)

2011. jan. 31. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!