Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves fiam nem akar elaludni....

2 éves fiam nem akar elaludni. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Van hogy napközben sem látom fáradtnak és nem is alszik el,este pedig különösen.Sírós hangokat ad ki,szólongat.Ma egy órán át tartott,teljesen kiakadtam.Kapott egy körtámlás heverőt.Az is bent van a szobánkban,az zavarhatta meg?
2012. nov. 11. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ő mit mond a kérdésre?
2012. nov. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még nem beszél.
2012. nov. 11. 22:45
 3/5 anonim ***** válasza:

Este akkor sem fáradt, ha napközben nem alszik?

Az én lányom sem akart napközben aludni kicsi korától kezdve. Egy darabig küzdöttem vele, aztán ráhagytam. Pihenni kellett, de nem volt muszáj aludni. Cserébe este pár perc alatt kidőlt.

(Amikor az ovit kezdte, mindenki biztatott, hogy majd meglátom, az oviban milyen jókat alszik. Hát ja, kb. az esetek 20%-ában.)

2012. nov. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De két évesen nem korai elhagyni a dui alvást?Képzeljétek,hogy egyik nap kettőkor ébredt és este még fél12kor kuruttyolt.Tegnap semmit nem aludt és este csak 11kor dőlt ki.De addig is rengeteget harcoltam vele...
2012. nov. 12. 11:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Lehet hogy fél egyedül a szobában.(Nálunk is ez volt,van)Mikor este leteszem aludni a leányzómat,még ott maradok vele a szobában addig,amíg el nem alszik.Néha kikukkant hogy tényleg ott vagyok e,és megnyugszik.Ha feláll a kiságyban,akkor egy szó nélkül visszafektetem és kész.A lényeg,hogy ne szólj hozzá,ülj vagy feküdj egy olyan helyre a szobában ahonnan láthat Téged.Ne kommunikálj már vele,ne nevess rá,rá sem kell nézned,különben azt hiszi buli van:-)))Nálunk ez vált be.Jo Frost a szuper dada ötlete alapján.Puszi!Majd írj!
2012. nov. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!