Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aggaszt hogy a 6 éves kislányo...

Aggaszt hogy a 6 éves kislányom nagyon nyugtalanul alszik. Szükséges szakember segítsége, vagy majd kinövi?

Figyelt kérdés
Éjjel hangosan kiabál,sír, volt hogy sikított. Van egy 12 éves bátyja,folyton marakodnak,és rendszerint éjjel az Ő nevét kiabálja a kislányom,illetve az aznap megélt konfliktusait "álmodja" újra,elég hevesen.Napközben kiegyensúlyozott a gyerek nincs vele gond,csak a folytonos harc a bátyjával. Kérdésem: Forduljak-e szakemberhez,vagy nem nagy a baj "majd kinövi" azt leszámítva hogy nagyon rossz hallani ahogyan alszik,a szívem szakad meg.
2012. nov. 12. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem majd kinövi, de a helyedben megmutatnám dokinak, ha Pestiek vagytok a Madarász utcai gyerekkórházban van a gyerekeknek alvásambulancia, be kell jelentkezni.

Egyszer egy hasonló kérdésre már be linkeltem ezt, akkor az anyuka megijedt ettől, de szerintem pont megnyugtató amit ír, hogy nem kóros és kinövik. Főleg, hogy nem is biztos,hogy erről van szó. Lehet, hogy csak extra érzékeny a kislányod.

[link]

2012. nov. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz. És van egy pavoros zárt csoportunk is a fb-on, ha gondolod, szívesen látunk. üdv
2012. nov. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat.Számomra megnyugtató ami írtak. Próbálkozni fogok a babusgatással és a mese olvasással. Ezen kívül minden körülmény megfelel a leírtaknak.Igaz nem lesz egyszerű,mert 4 hetes a harmadik gyermekem,de megoldjuk.Sajnos a probléma mindennapos,ezért lehet elviszem egy pszichológushoz. 2 éve váltam el az apjától, 1 éve költöztünk másik városba új apukával,és most jött a kistesó,szóval lehet válogatni sajnos. Második kommentestől kérdezném,tud-e valami pontosabb címet adni mert nem találom a fb-n.
2012. nov. 12. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!